Skeč od IISuperwomanII: Čo robiť, keď ti neodpovie "aj ja ťa milujem"

Zdieľať

Lilly Singh je expertkou na humorné skeče. Ak zbožňuješ takéto videá, tak si určite pozri, čo treba podľa Lilly spraviť, ak ti tvoj priateľ neodpovie na tvoje vyznanie lásky. Určite však nechoď plakať a jesť zmrzlinu.

Tvár sa, že si nič nepovedala

Keď ti na tvoje „milujem ťa“ frajer nič neodpovie, možno tak maximálne poďakuje, tak sa jednoducho správaj tak, ako keby si nič nepovedala alebo len chcela povedať niečo iné. Zamietaj a vyhováraj sa, až kým ti neuverí.

Začni tie dve slová hovoriť každému

Voláš s niekým cez mobil? Na konci hovoru mu povedz, že ho ľúbiš. Príde ti donáška jedla? Poslíčkovi povedz, že ho tiež ľúbiš.

Dve ľúbostné slová, ktoré si predtým povedala priateľovi, stratia týmto spôsobom svoju hodnotu a nebudú už nič znamenať.

https://www.youtube.com/watch?v=6JQxmiarfgY

Cenzúra lásky

Keď ti frajer nepovedal „aj ja ťa milujem“ naspäť, tak nech sa s týmito slovami už nikdy nestretne. Slová ako láska, milovať a podobne z jeho života zmiznú.

Počúva pesničku, v ktorej sa spievajú tieto slová? Vypni mu ju. Číta romantickú knihu? Zober mu ju a aj všetko ostatné, čo má s láskou niečo spoločné.

Laskaceznura.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=6JQxmiarfgY

Z romantiky do bromatiky

Určite si už neraz počula výraz „bromance“ – priateľská láska, často sprevádzaná výrazom friendzone.

Ak uvidíš, že jeho náklonnosť nie je až taká seriózna, neboj sa mu povedať to, čo vymyslela Lilly: „Milujem ťa ako brata! Aj keď sa s tebou bozkávam a spím.“ Vznikne tak nová forma priateľského, ale pritom romantického vzťahu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom