Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Skeč od Veroniky a Taryho: Ako spoznať, že sa mu nepáčiš

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Veronika Spurná spolu s parkourovým youtuberom Tarym natočili vtipný skeč o tom, ako sa chalan správa k babe, keď ju berie ako len kamarátku. 

Veronika zahrala dievča zamilované do Taryho, no Tary bol chalan, ktorý ju bral len ako kamarátku a dával to jasne najavo.

Myslí na inú

Už si myslíš, že ten nádherný darček čo drží, je pre teba. On sa ťa však chcel len spýtať, či sa darček bude páčiť inej babe, ktorú má rád.

Komentuje ostatné baby

Nemá pred tebou problém obzerať si iné dievčatá a pritom ešte komentuje a obdivuje ich krivky. Aj od teba dokonca chce, aby si sa pozrela.

www.youtube.com

Nemá záujem o viac

Zavoláš mu, že máš večer voľno a prázdny byt. Tvoje pozvanie na film okamžite prijme. Je tam však jeden háčik – ty máš zohnať pivo, pukance a čipsy a on prinesie svojich kamarátov.

Chlapčenské oslovenia

Si radosťou bez seba, keď ťa pozve do kina na film. Keď však jeho pozvanie dokončí vetou kámo, tak už zrazu nemáš chuť nikam s ním ísť.

Celý skeč s mnohými vtipnými situáciami si môžeš pozrieť v tomto videu:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 19. júla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: