Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sketch od Patry Bene: Večné problémy, ktoré mávame počas zimy

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nielen Patra Bene, ale aj väčšina z nás má každoročne tie isté problémy a nepríjemnosti spôsobené zimným počasím. Paťka sa tie najčastejšie starosti rozhodla zhrnúť v tomto videu.

Odhŕňanie auta

Rýchlo utekáš do auta, aby si sa schoval pred zimou, no ešte predtým však zo svojho štvorkolesového miláčika musíš zoškrabať ľad a odhrnúť sneh. Mrznú ti pritom ruky a dochádzajú sily a nervy. To sa radšej nabudúce budeš tlačiť v autobuse, do ktorého stačí len nastúpiť a je aspoň vyhriaty.

Ranné vstávanie

Všetko sa zdá byť také isté, ako každé ráno, no keď vylezieš spod periny, tak na teba zaútočí neskutočný chlad. V tomto ročnom období je toto dôvod naviac, prečo nevyliezť z mäkučkej a najmä vyhriatej postele.

Perinka.jpg
www.youtube.com

Zodretý nos

Kvôli studeného počasiu sú ľudia častejšie chorí a k tomu je tu ešte vždy prítomný soplík. Problém nie je vysmrkať sa do vreckovky, aj keď sa to po čase môže stať už otravným. Ide o to, že každé ďalšie utretie nosa jeho pokožku viac a viac vydráždi, až kým nebude štípať každé smrkanie.

Kde je môj účes?

Nepriaznivé zimné počasie a nosenie čiapok sú najväčšími nepriateľmi vlasov a účesov. Je zbytočné venovať kopec času a námahy tvoreniu krásneho účesu, keď vyjdeš von z domu a potom ti ostanú len strapaté vlasy.

Vlasy.jpg
www.youtube.com

Zmrznutý mobil

V mínusových teplotách nemrznú len končatiny, ale aj motory, chodníky, jazerá a nevyhnú sa tomu ani mobily. Nereaguje, vypína sa a neposlúcha najmä vtedy, keď ho práve najviac potrebujeme.

Vrstvy oblečenia

Kto nechce, aby mu bola zima, tak sa musí poriadne naobliekať. Tielko, tričko, mikina, bunda, šál, rukavice, čiapka…nielen obliekanie, vyzliekanie a odkladanie týchto vecí trvá dlho, ale čo s nimi, ak vojdeš do budovy a nemáš si svoje oblečenie kam odložiť? Zostáva ti jedine vláčiť ho v ruke alebo si ho nechať na sebe a topiť sa.

www.youtube.com

Stále je tma

Zobudíme sa a je tma. Kým prídeme domov, tak je už zase tma. Cez deň si môžeme užiť len pár hodín, počas ktorých je denné svetlo. K tomu sú slnečné lúče ešte väčšou vzácnosťou.

Ak tiež vždy bojuješ s týmito vecami počas zimného obdobia, tak si určite pozri celé video:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 15. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: