Skutočné zážitky ľudí, ktorí sa ocitli blízko smrti

Zdieľať

V živote sa nám môže prihodiť čokoľvek. Môžu to byť príjemné, ale aj nepríjemné skúsenosti. No zažiť môžeme aj niečo, z čoho nám stuhne krv v žilách od strachu. Obyčajní ľudia vyrozprávali  ich príbehy, v ktorých sa oni alebo ich blízki ocitli na prahu smrti.

Väzeň na úteku

100 kilový a skoro dvojmetrový muž prepadol mňa a môjho kamaráta, kým sme sedeli v aute. Muž zdvihol zbraň k hlave kamoša, ktorý sedel za volantom a prestrelil mu ju. Na mieste bol mŕtvy. Mňa potom strela minula a stihol som utiecť.

Muž bol väzeň na úteku, ktorý potreboval ukradnúť auto. Ušiel tak, že pod jazykom mal schovaný kľúč, ktorým si rozopol putá, kým ho prevážali v policajnej dodávke. Vykopol dvere, omráčil ženu, ktorá ho viezla a zobral jej zbraň. Potom sa dostal k nám a zabil mi kamaráta.

Zlý pocit

Boli sme sa s kamarátmi von najesť. Jeden z nich ma odviezol domov, lebo sme bývali blízko seba. Rozprávali sme sa v aute pred mojim domom a zrazu nás oboch niečo neskutočne vystrašilo. Pozreli sme sa na seba a potom sa obzreli, či za nami niečo nie je.

Choď. Proste odíď,“ hovorím mu. „Kam?“ „HOCIKAM!“ kričím na neho. Dupol na plyn a frčali sme preč. Obzrel som sa ešte raz, ale za nami nič nebolo. Viem však, že sme si obaja mysleli, že vtedy určite zomrieme.

https://www.shutterstock.com/cs/image-photo/several-zombie-on-street-night-411568219?src=FZOYQtweudyaWy3aS2mUuA-1-1

Na dne bazéna

Ja a zbytok rodiny sme sa chystali kúpať. Keď sme prišli k našemu bazénu, tak na jeho dne bola moja malá, jednoročná sestra. Rýchlo sme ju vytiahli a potom sestru otec viezol do nemocnice šialenou rýchlosťou. Prežila to a dnes už je z nej dospelá žena.

Nikto nevie, ako sa poza nás dostala do bazéna. Pravdepodobne započula, ako sme sa bavili o tom, že si pôjdeme zaplávať. Kým sme sa prezliekali do plaviek, tak sa nenápadne musela prešmyknúť ku bazénu a vojsť do neho.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom