Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Skutočné zážitky ľudí, ktorí sa ocitli blízko smrti

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
unsplash.com
reklama:
reklama:

V živote sa nám môže prihodiť čokoľvek. Môžu to byť príjemné, ale aj nepríjemné skúsenosti. No zažiť môžeme aj niečo, z čoho nám stuhne krv v žilách od strachu. Obyčajní ľudia vyrozprávali  ich príbehy, v ktorých sa oni alebo ich blízki ocitli na prahu smrti.

Väzeň na úteku

100 kilový a skoro dvojmetrový muž prepadol mňa a môjho kamaráta, kým sme sedeli v aute. Muž zdvihol zbraň k hlave kamoša, ktorý sedel za volantom a prestrelil mu ju. Na mieste bol mŕtvy. Mňa potom strela minula a stihol som utiecť.

Muž bol väzeň na úteku, ktorý potreboval ukradnúť auto. Ušiel tak, že pod jazykom mal schovaný kľúč, ktorým si rozopol putá, kým ho prevážali v policajnej dodávke. Vykopol dvere, omráčil ženu, ktorá ho viezla a zobral jej zbraň. Potom sa dostal k nám a zabil mi kamaráta.

Zlý pocit

Boli sme sa s kamarátmi von najesť. Jeden z nich ma odviezol domov, lebo sme bývali blízko seba. Rozprávali sme sa v aute pred mojim domom a zrazu nás oboch niečo neskutočne vystrašilo. Pozreli sme sa na seba a potom sa obzreli, či za nami niečo nie je.

Choď. Proste odíď,“ hovorím mu. „Kam?“ „HOCIKAM!“ kričím na neho. Dupol na plyn a frčali sme preč. Obzrel som sa ešte raz, ale za nami nič nebolo. Viem však, že sme si obaja mysleli, že vtedy určite zomrieme.

www.shutterstock.com

Na dne bazéna

Ja a zbytok rodiny sme sa chystali kúpať. Keď sme prišli k našemu bazénu, tak na jeho dne bola moja malá, jednoročná sestra. Rýchlo sme ju vytiahli a potom sestru otec viezol do nemocnice šialenou rýchlosťou. Prežila to a dnes už je z nej dospelá žena.

Nikto nevie, ako sa poza nás dostala do bazéna. Pravdepodobne započula, ako sme sa bavili o tom, že si pôjdeme zaplávať. Kým sme sa prezliekali do plaviek, tak sa nenápadne musela prešmyknúť ku bazénu a vojsť do neho.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 29. januára 2018Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: