Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivé a skutočné príhody, ktoré sa stali obyčajným ľudom – 2. časť

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.scotland.police.uk

Každý sa občas dostáva do nepríjemných situácií. Ľudia v týchto pravdivých príbehoch však zažili situácie, ktoré ich naozaj vydesili. Niekedy sa až báli o svoj život.

Pred rokom, keď som bol ešte bývalou…

Prvé mesiace sme nebývali spolu, tak sme sa často túlili v mojom aute (iba sme sa bozkávali a objímali). Vždy sme zaparkovali na osamelom mieste mimo mesta. Často sa ku nám pristavilo modré staré auto.

Najprv som si myslel, že je to ďalší pár ako my. Divné však bolo to, že niekedy prichádzali a odchádzali presne v tej istej chvíli ako my. Vždy som pozakrýval okná, aj keď sme boli oblečení a len sme sa bozkávali. Zostávali sme tam tak 3-4 hodiny a celý čas tam parkovalo to modré auto, aj keď sme mali zakryté okná.

favim.com

Pokračovalo to takto 2 týždne, kým som sa nerozhodol ísť tam sám. Počkal som kým príde auto. Chcel som zistiť, kto v ňom sedí. Tváril som sa, že sa idem prejsť a prešiel som pred daným autom. Nesedel v ňom žiadny párik.

Uvidel som v ňom asi tak 35-ročného muža (mne bolo 22). Hlavu mal sklonenú. Keď som sa vracal k autu, tak opäť sklonil hlavu a tváril sa, že niečo hľadá. O 10 minút neskôr naštartoval a vybral sa preč. Nasledoval som ho, ale určite si ma všimol. Zastavil na kraji cesty, ale aj ja som zastavil kúsok za ním.

Zase naštartoval a vybral sa smerom ku kinu, už som ho však nenasledoval. Mal som z toho divný a desivý pocit. Pravdepodobne to bol nejaký šialenec, ktorý vyhľadával páry, ktoré mávali sex niekde na verejnosti. Svojej bývalej som nič nepovedal, našli sme si iné miesto a  to auto ani muža sme už nikdy viac nevideli.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 25. júna 2018Zdroj www.reddit.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.