Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivé a skutočné príhody, ktoré sa stali obyčajným ľudom – 3. časť

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
gaming.youtube.com
reklama:
reklama:

Každý sa občas dostáva do nepríjemných situácií. Ľudia v týchto pravdivých príbehoch však zažili situácie, ktoré ich naozaj vydesili. Niekedy sa až báli o svoj život.

Mal sen stať sa drogovým kráľom

Keď som mal 14, tak som chodil do triedy s psychopatom. Mal modré oči, čo ho u nás v Brazílii robilo výnimočným. Vždy mal na tvári desivý výraz, ako keby práve znásilnil mníšku. Každý sa ho bál, no pritom s ním chcel byť kamarát. Bol populárny, takže keď som chcel byť s ostatnými deťmi, musel som byť aj s ním.

NONSTOP hovoril o tom, ako sa stane nejakým drogovým bossom. Každý deň sa vyhrážal deťom, ktoré nemal rád, kopal ich a kreslil si obrázky drogových organizácií. Keď sa ho učiteľ na niečo opýtal, tak vždy odpovedal: „Je mi to jedno. Stanem sa drogovým kráľom.“

02_warning_signs_child_bully_friends_agressively_manley099.jpg
www.rd.com

Bol som jediný, koho naozaj desil. Všetci ostatní spolužiaci si mysleli, že je vtipný a robí si len srandu. Jeden deň sa mi prihovoril. Chcel sa dotknúť mojej hrude. Obaja sme boli chalani, takže celá situácia bola trápna a nepríjemná. Povedal mi: „Keď budem mať peniaze, tak ťa urobím mojou ženou.“

Po tomto som sa mu vyhýbal a trávil čas tam, kde on nebol. Tým som si ho znepriatelil. Začal na mňa čakať po škole a prenasledoval ma. Raz som išiel okolo neho a rozbehol sa na mňa. Tvrdil, že som ho udrel. Bol som silnejší ako on a tak som ho dobil. Potom som musel odísť zo školy. Nikdy som ho už nevidel, vďaka Bohu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 26. júna 2018Zdroj www.reddit.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: