Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbehy ľudí, ktorí sa podelili o svoje najdesivejšie paranormálne zážitky – 3. časť

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youthkiawaaz.com
reklama:
reklama:

Ľudia na fóre Reddit sa podelili o svoje hrôzostrašné a nadprirodzené zážitky, ktoré si dodnes nevedia vysvetliť. Tu sú ďalšie z nich.

Sen z budúcnosti

Za sebou som mala obyčajný deň a večer som si išla ľahnúť do postele ako vždy. Začalo sa mi snívať. Neskôr sa uprostred sna všetko zastavilo a hlas povedal: „Spustí sa požiarny alarm.“  Vtedy som sa zobudila.

O 5 minút neskôr začal naozaj zvoniť alarm. Na ďalšie ráno som sa opýtala spolubývajúcich, či sa o požiarnom alarme náhodou v noci nerozprávali. Možno som započula ich. Odpovedali však, že všetci spali, alarm sa predsa spustil o štvrtej ráno. Pritom tiež nikto nevedel, že ho mali v noci testovať.

www.shutterstock.com

Nebol to môj brat

Keď som mal 7 rokov, tak som sa náhodne počas noci zobudil a uvidel som postavu mladého chlapca, ktorý kľačal a modlil sa vedľa mojej postele. Najprv som si myslel, že to bol môj brat. Opýtal som sa ho, že čo to vyvádza. Pomaly sa na mňa pozrel, postavil sa a začal utekať preč. Nevedel som, čo sa deje, tak som sa rozbehol za ním.

Chlapec vybehol von z domu na našu dlhú príjazdovú cestu. Utekal som za ním až na jej koniec a keď som ho dobehol, tak sa jednoducho vyparil. Vrátil som sa späť do mojej izby. Nič podobné sa mi už nikdy nestalo.

www.gettyimages.com

Cudzia prítomnosť

Večer som si pozrel kopec paranormálnych videí a potom som si išiel ľahnúť do postele. Bola to chyba. Bol som nesmierne vystrašený, aj keď sa v našom dome nikdy nič nadprirodzené nestalo.

Boli už tri hodiny ráno a stále som nevedel od strachu zaspať. V tom guma na mojich boxerkách praskla – ako keby ju niekto potiahol a potom pustil.

danielmiessler.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 27. apríla 2018Zdroj people.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: