Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbehy ľudí, ktorí sa podelili o svoje najdesivejšie paranormálne zážitky – 2. časť

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
cravingcatnip.com
reklama:
reklama:

Ľudia na fóre Reddit sa podelili o svoje hrôzostrašné a nadprirodzené zážitky, ktoré si dodnes nevedia vysvetliť. Tu sú ďalšie z nich.

Prekliaty hotel

S kamarátmi sme sa ubytovali v starom hoteli Flamingo v Las Vegas, ktorý má solídnu históriu spojenú s mafiánmi. Uprostred jednej noci som sa zobudil a uvidel postavu, ktorá sa približovala k mojej posteli. Okamžite som zasvietil. Predo mnou stál muž v športovom saku zo 60. rokov. Celú tvár mal zakrvavenú. Zakričal som: „Choď preč!“ a zahnal sa po ňom rukou. Vtedy zmizol.

Hneď som išiel zobudil mojich kamarátov vo vedľajšej posteli a vyrozprával som im, čo sa stalo. Vysmiali ma.

Keď som sa ráno zobudil, tak mi kamarát povedal, že keď som zaspal, tak mu na hlavu začala kvapkať voda. No strop bol úplne suchý, takže to nebola chyba v potrubí. Boli sme presvedčení, že sme zažili niečo nadprirodzené.

Flamingohotel.jpg
www.americansouthwest.net

9 životov

Kedysi sme mali čiernu mačku s menom Casper. Adoptovali sme ju, keď utiekla od jej predošlého majiteľa. Jedna žena našla túto plachú mačku v kríkoch, kde sa vystrašená schovávala. Keď si ju však priniesla domov, tak zistila, že je alergická na mačky. Casper potom poputoval do našej rodiny milujúcej zvieratá. Veľmi dlho sa bála k hocikomu priblížiť či sa nechať pohladkať. Nakoniec sa zmenila na milujúcu mačku, ktorá nikdy nezmeškala príležitosť túliť sa. Milovali sme ju.

Jedného dňa Casper ochrnula na zadné nohy. O niekoľko dní neskôr na to zomrela. Celej rodine bolo za ňou smutno.

Raz som sedela na schodoch pred vchodom a fajčila, keď som v tom započula mňaukanie podobné Casperovmu. Obzrela som sa a pred bránou som uvidela mačku, ktorú vyzerala presne ako Casper. Išla som za ňou, no utiekla. Nikde som ju nevidela, neostalo po nej ani stopy. Spomenula som tento zážitok rodičom a prekvapivo sa každému z nich stalo to isté. Mohla to byť len podobná mačka Casperovi, no každému z nás sa to stalo raz a potom sme tú mačku už nikdy nevideli.

www.consciousreminder.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 26. apríla 2018Zdroj people.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: