Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbehy ľudí, ktorí sa podelili o svoje najdesivejšie paranormálne zážitky – 1. časť

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.cbsnews.com
reklama:
reklama:

Ľudia na fóre Reddit sa podelili o svoje hrôzostrašné a nadprirodzené zážitky, ktoré si dodnes nevedia vysvetliť.

Je tam Sarah?

V jeden deň mi zazvonil telefón. Neznámy človek z druhej strany linky sa ma pýtal, či mu môžem dať k telefónu Sarah. Žiadnu Sarah som nepoznal, takže som mu povedal, že zavolal na zlé číslo. Potom ten druhý človek zavesil.

Po dobu ďalších mesiacov sa tieto telefonáty opakovali raz až dvakrát týždenne. Vždy bolo číslo aj hlas volajúceho iný. Všetci sa však pýtali na Sarah. Niekedy mi zvonil mobil aj uprostred noci.

Getty Images

Po jednom takomto telefonáte som sa rozhodol zavolať naspäť. Číslo však neexistovalo. Hneď som skúsil zavolať aj na ostatné čísla, no ani jedno z nich už neexistovalo. Po googlení som zistil, že čísla pochádzali zo Severnej Dakoty, no to mi nijako nepomohlo.

www.the13thfloor.tv

Ďalšiemu neznámu človeku, ktorý mi zavolal a hľadal Sarah, som odpovedal, že Sarah je tu pri mne. „Nie, nie je,“ povedal a zložil. Cudzie čísla mi neprestali vyvolávať ani potom. Tieto ďalšie čísla ale už nehľadali Sarah. Vždy mi len zazvonil telefón a keď som sa pozdravil či povedal „Haló“, tak volajúci zložil. Jedenkrát však volajúci nezložil. Počul som, ako človek z druhej strany linky načúval, no nič nepovedal. Bolo to veľmi znepokojujúce.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 25. apríla 2018Zdroj people.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: