Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivé mestské legendy, ktoré sú založené na skutočných príbehoch

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Mnohé desivé legendy a mýty majú v sebe často aspoň štipku pravdy. No skutočné príbehy, ktoré sú za týmito dvoma legendami, sú omnoho strašidelnejšie, ako legendy samotné.

Čierna voda

Legenda

Rodina si kúpila nový dom. Žije si v pohodlí a všetci sú šťastní. Jedného dňa však stačilo pootočenie vodovodného kohútika na to, aby sa rodinke pokazil ich radostný život.

Z vodovodu totiž začala tiecť čierna a kyslo zapáchajúca voda. Príčina vzhľadu a pachu tejto vody bola veľmi rýchlo odhalená – vodu kontaminovala hnijúca mŕtvola, ktorá sa našla vo vodnej nádrži.

Skutočný príbeh

Bol rok 2013. Obyvatelia hotela Cecil v Los Angeles sa začali sťažovať na podivnú chuť a farbu vody z vodovodu. Bola čierna a kyslá vôňou i chuťou.

Pri riešení tohto problému bolo nájdené telo ženy menom Elisa Lam vo vodnej nádrži na streche hotela.

Elisa bola taktiež ubytovaná v tomto hoteli, kde bola videná naposledy. Nezvestná bola niekoľko týždňov, až kým nenašli jej rozkladajúce sa telo vo vodnej nádrži.

www.snopes.com

Psí chlapec

Legenda

Tento chlapec bol sadistický a veľmi zlý. Rád mučil malé zvieratá, no u nich to neskončilo. Nakoniec začal týrať vlastných rodičov.

U chlapca sa vyvinuli paranormálne schopnosti, vďaka ktorým sa po smrti premenil na desivého ducha v podobe hybrida medzi psom a človekom.

Psí chlapec po jeho smrti spôsobuje strach a bolesť komukoľvek, kto sa priblíži k jeho domu, v ktorom zabil svojich rodičov a množstvo zvierat.

Skutočný príbeh

Zlomyseľný chlapec menom Gerald Bettis sa narodil v roku 1954. žil v dome 65 v Mulberry, Arkansase. Gerald si z vonku nosil domov okolité zvieratá, ktoré potom mučil.

Keď vyrástol, meral viac ako 190 centimetrov a vážil skoro 140 kilogramov. V tomto období začal týrať aj svojich rodičov.

Geraldova matka ostala sama v tejto nočnej more, keď zomrel jej muž, ktorý údajne spadol zo schodov. Povráva sa však, že za jeho smrť mohol práve Gerald.

Matka bola zajatá v hrozným podmienkach, kým ju nevyslobodili autority. Na súde svedčila proti svojmu krutému synovi.

Vypovedala nielen o Geraldovom násilnom správaní, ale prezradila aj to, že v ich dome pestoval a predával marihuanu.

Gerald bol odsúdený a poslaný do väzenia, kde sa nakoniec predávkoval k smrti.

aminoapps.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 16. marca 2018Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: