Strašidelné mestské legendy, ktoré vám nedajú spať

Zdieľať

Nie vždy úplne pravdivé, ale určite vždy desivé. Pri čítaní týchto legiend si môžete byť istý, že sa budete báť a dúfať, že sa vám nikdy nič podobné neprihodí.

Socha klauna

Mladá opatrovateľka dvoch malých detí zavolala neskoro večer ich rodičom. Opýtala sa, či môže zakryť sochu klauna, ktorú mali v obývačke: „Niežeby sa mi nepáčila, len ma trochu desí. Bojím sa pozerať telku s tou vecou v tej istej miestnosti.“ Na linke ostalo ticho. Po chvíli sa ozval otec detí: „Zober deti a utekaj z domu! My zavoláme políciu. Nevlastníme žiadnu sochu klauna.“ Utiecť nestihli. Klaun zavraždil obidve deti aj opatrovateľku. Bol to zabijak, ktorý utiekol z väzenia.

https://www.gettyimages.com/license/594394313

Nie si rada, že si nezasvietila?

Jedno dievča sa neskoro večer vracalo do svojej izby na internáte, aby si zobralo pár vecí. Chcela totiž prespať u svojho priateľa. Vošla do izby, ale nezasvietila, aby nezobudila svoju spolubývajúcu. Chvíľu sa potkýnala po izbe, kým si zobrala oblečenie, zopár kníh a zubnú kefku. Na druhý deň sa vrátila a pred jej izbou boli policajti. Opýtali sa, či tam býva a keď odpovedala, že áno, tak ju pustili do izby. Na stene bol krvou napísaný odkaz: Nie si rada, že si nezasvietila? Kým si včera večer brala svoje veci po tme, tak v izbe bol prítomný aj vrah, ktorý zabil jej spolubývajúcu.

https://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=326427

Muž s hákom

Dvaja tínedžeri boli na rande a chlapec zastavil na opustenom pruhu, aby mohol pobozkať dievča. Pustil romantickú hudbu, dievčaťu niečo pošepkal do ucha a začali sa bozkávať. V strede pesničky sa hudba vypla a zaznel hlas hlásateľa. Desivým tónom oznamoval že z blázinca, ktorý bol len kilometer od nich, utiekol zabijak. Každý kto uvidí muža s kovovým hákom namiesto pravej ruky, mal okamžite kontaktovať políciu. Táto správa dievča vystrašilo, a tak ju chlapec zobral domov. Vysadil ju pred ich domom a v aute čakal, kým dievča vojde dovnútra. Pri dverách ale vykríkla. Utekal sa pozrieť, čo sa stalo a na kľučke od dverí našiel visieť zakrvavený hák.

http://www.cometao.net/wp-content/uploads/2015/10/Ford-of-West-Covina-3-3.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom