Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelné mestské legendy, ktoré vám nedajú spať

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.pexels.com
reklama:
reklama:

Nie vždy úplne pravdivé, ale určite vždy desivé. Pri čítaní týchto legiend si môžete byť istý, že sa budete báť a dúfať, že sa vám nikdy nič podobné neprihodí.

Socha klauna

Mladá opatrovateľka dvoch malých detí zavolala neskoro večer ich rodičom. Opýtala sa, či môže zakryť sochu klauna, ktorú mali v obývačke: „Niežeby sa mi nepáčila, len ma trochu desí. Bojím sa pozerať telku s tou vecou v tej istej miestnosti.“ Na linke ostalo ticho. Po chvíli sa ozval otec detí: „Zober deti a utekaj z domu! My zavoláme políciu. Nevlastníme žiadnu sochu klauna.“ Utiecť nestihli. Klaun zavraždil obidve deti aj opatrovateľku. Bol to zabijak, ktorý utiekol z väzenia.

www.gettyimages.com

Nie si rada, že si nezasvietila?

Jedno dievča sa neskoro večer vracalo do svojej izby na internáte, aby si zobralo pár vecí. Chcela totiž prespať u svojho priateľa. Vošla do izby, ale nezasvietila, aby nezobudila svoju spolubývajúcu. Chvíľu sa potkýnala po izbe, kým si zobrala oblečenie, zopár kníh a zubnú kefku. Na druhý deň sa vrátila a pred jej izbou boli policajti. Opýtali sa, či tam býva a keď odpovedala, že áno, tak ju pustili do izby. Na stene bol krvou napísaný odkaz: Nie si rada, že si nezasvietila? Kým si včera večer brala svoje veci po tme, tak v izbe bol prítomný aj vrah, ktorý zabil jej spolubývajúcu.

www.gry-online.pl

Muž s hákom

Dvaja tínedžeri boli na rande a chlapec zastavil na opustenom pruhu, aby mohol pobozkať dievča. Pustil romantickú hudbu, dievčaťu niečo pošepkal do ucha a začali sa bozkávať. V strede pesničky sa hudba vypla a zaznel hlas hlásateľa. Desivým tónom oznamoval že z blázinca, ktorý bol len kilometer od nich, utiekol zabijak. Každý kto uvidí muža s kovovým hákom namiesto pravej ruky, mal okamžite kontaktovať políciu. Táto správa dievča vystrašilo, a tak ju chlapec zobral domov. Vysadil ju pred ich domom a v aute čakal, kým dievča vojde dovnútra. Pri dverách ale vykríkla. Utekal sa pozrieť, čo sa stalo a na kľučke od dverí našiel visieť zakrvavený hák.

www.cometao.net
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 18. januára 2018Zdroj www.thoughtco.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: