Celebrity, ktoré sa stretli s duchmi - niektoré ostali vydesené a ostatné milo prekvapené

Zdieľať

Keď obyčajný človek uvidí ducha a podobné paranormálne javy, nikto tomu nevenuje pozornosť. Teda pokiaľ nejde o veľmi zaujímavý či strašidelný príbeh. No ak sa nejaké známe meno stretne so stratenou dušou, tak to vzbudí veľkú pozornosť a záujem médií a ľudí.

Kendrick Lamar

Uprostred noci navštívil Kendricka duch slávneho rapera Tupaca. Ten mu odkázal, aby neprestával tvoriť a aby jeho hudbu nenechal zomrieť. Toto stretnutie tak inšpirovalo Kendricka, že sa o ňom rozhodol napísať a nahrať pesničku.

Lady Gaga

Počas jej celosvetového turné v roku 2010 bola speváčka Lady Gaga prenasledovaná vytrvalým duchom menom Ryan. Aby sa ho zbavila, tak sa stretla so špiritistami, ktorý jej pomohli.

Lady Gagu aj naďalej obťažovali stratené duše, a tak nielenže nakúpila vybavenie na lov duchov, ale najala aj ich ozajstných krotiteľov.

https://www.gettyimages.com/photos/kevin-mazur

Keanu Reeves

Keď mal herec známy najmä z Matrixu Keanu 6 či 7 rokov, tak sa on a jeho opatrovateľka akurát nachádzali v novom rodinnom apartmáne, kde uvideli niečo zvláštne. Obidvaja uvideli, ako bunda bez tela prešla vchodovými dverami a potom sa vytratila. Keanu a opatrovateľka usúdili, že muselo ísť o ducha.

http://7wallpapers.net/keanu-reeves/

Laura Linney

Počas  skúšky v divadle Belasco v New Yorku si herečka a speváčka Laura Linney všimla postavu svetlovlasej ženy. Mala oblečené modré šaty a pozorovala skúšku z horného balkóna, kam verejnosť nemala prístup. Neskôr sa Laura dozvedela, že dievča bolo pravdepodobne duchom ženy zo speváckeho zboru, ktorá v divadle zomrela.

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Laura_Linney_2016.jpg

Emma Stone

Žiadanú ryšavú herečku Emmu Stonu prenasledoval duch jej starého otca, v dobrom slova zmysle. Keďže Emma verí v paranormálne javy, tak ju vôbec neprekvapilo, že jej dedko, ktorého nikdy nestretla, nechával na rôznych miestach drobné peniaze. Brala to ako hlboké zobrazenie lásky, ktoré ide až za hrob.

https://www.gettyimages.com/photos/emma-stone-oscar-2017?family=editorial&mediatype=photography&phrase=emma%20stone%20oscar%202017&sort=mostpopular

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom