Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celebrity, ktoré sa stretli s duchmi – niektoré ostali vydesené a ostatné milo prekvapené

5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
music.wikia.com twitter.com
reklama:
reklama:

Keď obyčajný človek uvidí ducha a podobné paranormálne javy, nikto tomu nevenuje pozornosť. Teda pokiaľ nejde o veľmi zaujímavý či strašidelný príbeh. No ak sa nejaké známe meno stretne so stratenou dušou, tak to vzbudí veľkú pozornosť a záujem médií a ľudí.

Kendrick Lamar

Uprostred noci navštívil Kendricka duch slávneho rapera Tupaca. Ten mu odkázal, aby neprestával tvoriť a aby jeho hudbu nenechal zomrieť. Toto stretnutie tak inšpirovalo Kendricka, že sa o ňom rozhodol napísať a nahrať pesničku.

Lady Gaga

Počas jej celosvetového turné v roku 2010 bola speváčka Lady Gaga prenasledovaná vytrvalým duchom menom Ryan. Aby sa ho zbavila, tak sa stretla so špiritistami, ktorý jej pomohli.

Lady Gagu aj naďalej obťažovali stratené duše, a tak nielenže nakúpila vybavenie na lov duchov, ale najala aj ich ozajstných krotiteľov.

www.gettyimages.com

Keanu Reeves

Keď mal herec známy najmä z Matrixu Keanu 6 či 7 rokov, tak sa on a jeho opatrovateľka akurát nachádzali v novom rodinnom apartmáne, kde uvideli niečo zvláštne. Obidvaja uvideli, ako bunda bez tela prešla vchodovými dverami a potom sa vytratila. Keanu a opatrovateľka usúdili, že muselo ísť o ducha.

7wallpapers.net

Laura Linney

Počas  skúšky v divadle Belasco v New Yorku si herečka a speváčka Laura Linney všimla postavu svetlovlasej ženy. Mala oblečené modré šaty a pozorovala skúšku z horného balkóna, kam verejnosť nemala prístup. Neskôr sa Laura dozvedela, že dievča bolo pravdepodobne duchom ženy zo speváckeho zboru, ktorá v divadle zomrela.

commons.wikimedia.org

Emma Stone

Žiadanú ryšavú herečku Emmu Stonu prenasledoval duch jej starého otca, v dobrom slova zmysle. Keďže Emma verí v paranormálne javy, tak ju vôbec neprekvapilo, že jej dedko, ktorého nikdy nestretla, nechával na rôznych miestach drobné peniaze. Brala to ako hlboké zobrazenie lásky, ktoré ide až za hrob.

www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 18. februára 2018Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: