Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Slovenskí lovci duchov preskúmali „dom mŕtvych detí“!

Horizon33_2016 1 25_10 50 56.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Možno si o tom nevedel, no aj na Slovensku máme miesta, ktoré sú opradené tajomnom a spájajú sa nevysvetliteľnými javmi. Slovenskí lovci duchov, ktorí si hovoria Ghost Evidence, takéto miesta navštevujú a zisťujú, či sa tam dejú paranormálne javy. Ešte v lete sa boli pozrieť do mestečka Poltár, v ktorom je tento opustený dom. Spája sa s obrovskými tragédiami…

Keď sa spomínaný dom staval, vraj tam došlo k nešťastiu. Do šachty malo spadnúť malé dieťa, pre ktoré bol pád smrteľný. Po tom, ako bol dom postavený, sa doň nasťahovovala rodina. A nasledovala ďalšia tragédia – syn rodiny sa tam obesil.

Po týchto udalostiach sa podľa miestnych obyvateľov začali v dome diať nevysvetliteľné veci. Tie sa vystupňovali do takej miery, že to rodina nazvládla, a musela sa odsťahovala a dom zostal opustený.

Horizon33_2016 1 25_11 3 38.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Lovci duchov sa preto prišli do domu pozrieť a chceli sa dozvedieť viac o jeho temnej minulosti. Údajne sa tam diali také čudné veci, že partia vydesených mladých ľudí od strachu vyskakovala z okna.

Horizon33_2016 1 25_11 6 58.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Príbeh, ktorý sa s domom spája, hovorí, že pri jeho stavbe spadlo do šachty dieťa a zabilo sa. Na mieste šachty je dodnes kríž.

Horizon33_2016 1 25_11 10 51.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Čo sa v dome dialo v noci? Pozri si video:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 25. januára 2016Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: