Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Smutná správa! Adela Banášová zažíva asi najťažšie chvíle v živote…

BRATISLAVA: Svetový Deò bezpeèného internetu
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Moderátorka Adela Banášová poèas podujatia pri príležitosti svetového Dòa bezpeèného internetu. Premiéra nových èastí rozprávky OVCE.sk aj s audiokomentárom pre slabozrakých a nevidiacich. Bratislava, 5. február 2013. Foto: SITA/Diana Èernáková
reklama:
reklama:

Asi najznámejšia slovenská moderátorka Adela Banášová (32) v týchto dňoch zažíva obrovský smútok. Hoci mala so svojim partnerom Petrom Modrovským prežívať najkrajšie obdobie v živote ženy, zasiahla ju tvrdá rana. Z tehotenstva, ktoré tajila pred verejnosťou, sa dlho netešila! Osud jej totiž neprial a Adela o dieťatko prišla.

Informoval o tom denník Nový Čas, ktorému Adela prezradila: „Stalo sa. Je to moja súkromná vec, ale ide sa ďalej. Vidím to pozitívne, nie som jediná na svete.“ Smutná Adela si teraz praje len pokoj a všetkých prosí, aby sa jej na smutnú udalosť nepýtali. Po rodine však túži naďalej, a tak sa statočná moderátorka nevzdáva nádeje.

Adela a Peter Modrovský si prešli aj rozchodom:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 20. septembra 2013Zdroj Nový Čas, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: