Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Anketa Oto je významnou udalosťou. Ako to celé prebieha v zákulisí ?

Adela a sajfa.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Vloger a moderátor Sajfa vzal svojich divákov do zákulisia veľkolepej šou. To je také obrovské,  že k scéne ho väčšinou dovedú káble na zemi.

Okrem toho, že sa musel dôsledne  pripravovať,  stihol natáčať všetkých okolo vrátane seba a Adely. Zastihol aj Mira Žbirku počas generálky, no dlhý rozhovor z toho nebol. Upozornili ho, že trochu zavadzia.

www.youtube.com
www.youtube.com

Sajfu skritizovali za jeho nerovnomerné oholenie sa na tvári. Nuž, pred kamerami musí všetko vyzerať tip-top. Nevyhol sa ani make-upu ale zjavne s tým nemal žiaden problém.

www.youtube.com

Manželke Veronike úprimne poprial šťastie, aby sa jej podarilo získať cenu Ota. Ona mu naopak držala prsty počas moderovania celej šou.

www.youtube.com

Keď sa Adela nahodila a spravili jej make-up, Sajfa ju vtipne okomentoval: ,,No toto je premena. Z tejto žabky z predmestia  Bratislavy sa stáva ikona.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 15. marca 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: