Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Lvl Lama oživila slovenská moderátorka Adela. Čo všetko o sebe prezradila?

Adela1.png
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Kanál mal týždňovú pauzu a po nej zverejnil video s veľmi známou slovenskou osobnosťou. Sajfa a Adela tvorili niekoľko rokov moderátorskú dvojicu v rádiu. Vzájomne sa veľmi dobre poznajú a preto bol ich rozhovor otvorený a úprimný.

Ako je už na tomto kanáli zvykom, účinkujúci hrajú proti sebe hru a popritom Sajfa svojho hosťa dôverne vyspovedá. Tejto dvojke nerobilo problém baviť sa o čomkoľvek, napríklad o prvom Adelinom sexuálnom partnerovi, či o jej erotickom sne s Obamom. Sajfa si neodpustil vtipné komentáre ani na jej súčasného mladšieho priateľa.

https://www.youtube.com/watch?v=_tM6YBxdrMY
www.youtube.com

Hoci si Adela získala od mnohých novinárov uznanie a obdiv, prehovorila aj o tom, že radšej robí rozhovory s ľuďmi, ktorí sa k nej správajú ako k normálnej osobe. Preto sa jej účinkovanie v Sajfovej relácii páčilo viac ako klasické rozhovory do časopisov. Ďalej moderátorka prezradila aj to, že sa nechystá meniť nič na svojom tele: „Chcem na staré kolená sedieť v skanzene ako posledná preživšia s prirodzenými prsiami“.

https://www.youtube.com/watch?v=_tM6YBxdrMY
www.youtube.com

Adela sa podelila aj o jej zážitok v stíhačke, pri ktorom odpadla: „Až neskôr mi došlo, čo sa so mnou deje. Zrazu som v celom kokpite cítila šunkové chlebíčky. Prišlo mi úplne zle. Hrozná hanba“.

https://www.youtube.com/watch?v=_tM6YBxdrMY
www.youtube.com

Level Lama vs Adela

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 17. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
reklama:
reklama:
reklama: