Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sajfa spovedal v Level Lama svoju manželku Veroniku. Otázkam na telo sa nevyhla ani ona!

Horizon33_2016 10 4_13 58 4.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Sajfa si do svojej šou  Level Lama pozval špeciálneho hosťa. Nebol nim nik iný ako jeho manželka – Veronika Ostrihoňová. Kto bol z tohto stretnutia viac nervózny? 

Sajfa sa hneď na úvod opýtal Veroniky veľmi citlivú otázku a to, či si pamätá na deň, kedy ho prvýkrát uvidela a čo si o ňom v tých časoch myslela.  Jej odpoveď: „To by som nechcela povedať nahlas…“  

A aký mal dojem z prvého stretnutia s ňou Sajfa? Údajne Veronike povedal, že sa podobá na jednu jeho kolegyňu. Nuž, toto asi nebol najideálnejší začiatok vzťahu, či?

https://www.youtube.com/watch?v=yAl7rXPJB2U
www.youtube.com

Na to, aby rozoberali intímne detaily zo svojho súkromia museli pozbierať veľa odvahy – a to sa veru cení! Čo všetko sme sa v tomto zábavnom rozhovore dozvedeli? Napríklad aj to, že rodičia Veroniky neboli moc nadšení z toho, keď sa spoznala so Sajfom. Jej babička si po boku Veroniky vždy predstavovala vyštudovaného právnika a to Sajfu veľmi dobre pobavilo…

Veronika dúfa, že ich spoločné deti sa budú viac podobať na ňu, ako na Sajfu. Snáď sa jej toto želanie raz splní.

Nielen v súkromí, ale aj pred kamerami pôsobili veľmi uvoľneným dojmom. Stal sa z nich za tie roky harmonický a stabilný pár.

https://www.youtube.com/watch?v=yAl7rXPJB2U
www.youtube.com

Sajfa prešiel vo vzťahu s Veronikou veľmi výraznou zmenou, čo povieš? Veronika hovorí, že za toto by mala dostať Nobelu cenu. Nuž, posúďte sami:

www.youtube.com
https://www.youtube.com/watch?v=yAl7rXPJB2U https://www.youtube.com/watch?v=yAl7rXPJB2U[/caption

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 4. októbra 2016Zdroj www.youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: