Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Smutný osud tohoto papagája ťa nenechá chladným. Roky zanedbávania sa na ňom neskutočne podpísali!

Looking over the shoulder
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Keď máš pocit, že duševné ochorenie sa môže týkať iba ľudí, si na omyle. Rovnako ako trpia niekedy ľudia, trpia bohužiaľ aj zvieratá. Možno si to ani neuvedomuješ, no mnoho zvierat je nútených zaoberať sa svojou depresiou každý deň. 

Na tomto zúboženom papgájovi sa podpísali roky zneužívania a zanedbávania. Roky zažíval psychické problémy, s ktorými sa bohužiaľ nevedel sám vysporiadať. Odzrkadlilo sa to jeho zdraví. Keď cítil chronickú úzkosť postupne sa zbavoval svojho krásneho peria, až sa dostal do veľmi nešťastného štádia…

Desktop 1446504905.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Papagáj, ktorý dostal meno Hobby sa narodil v roku 1966. Potom ako si prežil smutné obdobie, je už v dobrých rukách. Starajú sa o neho ľudia z neziskovej organizácie, ktorá vznikla práve pre tento účel – zachraňovať životy takým papagájom ako je Hobby.

Desktop 1446504958.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Hobby po príchode do Parrot Sanctuary smrdel od ohorkov z cigariet a zhrdzavených odpadkov. Presne to je jeden z hlavných dôvodov, prečo by zvieratá mali mať iba tí ľudia, ktorí sa o nich dokážu skutočne aj postarať. Keďže sa Hobby ocitol v nepríjemnom prostredí a zažíval veľký stres, z ktorého sa nevedel dostať, riešením pre neho bolo vytrhávanie peria…

Desktop 1446504927.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 4. novembra 2015Zdroj www.viralnova.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: