Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

ŠOK! Superstárista Bendig má pochybného snúbenca: Prostitúcia, obchod s bielym mäsom a neplnoletí chlapci v gay klube

Jan Bendig má doma poriadne problémového snúbenca
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: SITA
reklama:
reklama:

Nemá to momentálne jednoduché. Spevák Jan Bendig, ktorého preslávila prvá séria Česko Slovenskej Superstar už niekoľko rokov netají, že je homosexuálne orientovaný. Dokonca má dlhodobo partnera, s ktorým je zasnúbený. Teraz však vyplávali na povrch nechutné tajomstvá Lukáša Rejmona, ktoré ho môžu dokonca dostať do väzenia. 

Rejmon je totiž nielen manažérom Bendiga, ale kedysi šéfoval aj známemu českému gay podniku Escape v Prahe. A práve tam mali pod jeho dohľadom pracovať prostitúti, ktorí však neboli plnoletí. Rejmon je medzi obžalovanými a hrozí mu 5 rokov za mrežami. Otázne je, či samotný Bendig vedel, čo sa v klube odohrávalo. Práve tam totiž nakrúcal aj jeden zo svojich videoklipov. „Obvinené osoby sú podozrivé, že ako členovia organizovanej skupiny spáchali zložin kupliarstva a zločin obchodovania s ľuďmi s úmyslom, aby boli použití k prostitúcii, či v spolupáchateľstve za prečin navádzania k pohlavnému styku a zároveň s prečinom ohrozovania výchovy dieťaťa. Oba činy boli páchané dlhšiu dobu. Trestnej činnosti sa obvinení dopúšťali v súvislosti s dohadovaním mužov (a to aj mladších ako 18 rokov), k poskytovaniu homosexuálnej prostitúcie,“ povedal hovorca pražského mestského štátneho zastupiteľstva Aleš Cimbala.

Obžaloba má v rukách silné tromfy, hovorí sa o tajných odposluchoch, Bendig však za svojim snúbencom stojí a bráni ho. „Bohužiaľ aj také veci sa dejú. Viem kto za týmito výmyslami stojí a viem prečo si určité veci vymyslel, aby nás poškodil. Za Lukášom stojím a stáť budem. Viem, že je do toho zatiahnutý neprávom. Predsa za 5 rokov viem, vedľa koho žijem,“ povedal českým novinárom Bendig. Medzi obvinenými však nie sú len dvaja Bulhari, ale aj Slováci Branislav T. a Jakub R. Aj napriek tomu, že všetci obžalovaní vinu popierajú, ide o jeden z najsledovanejších prípadov u našich západných susedov. Všetko sa malo odohrávať od apríla 2015 do novembra 2017. V klube mali poskytovať prostitútov pre gay klientelu. Upraviť mali aj vnútorné časti klubu, príjimali tam objednávky hostí, ktorí si za sex platili. Uvidíme v najbližších mesiacoch, ako nakoniec skončí Rejmon, ktorý je partnerom Bendiga 5 rokov. Rovnaký trest mu paradoxne aj hrozí…

Bendig so svojim snúbencom
Foto: Instagram Lukáš Rejmon
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 6. novembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: