Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

ŠOK v Jojke: Kmotríková po 15 rokoch končí. Zdravotné problémy, alebo konflikt v Jojke?

Adriana Kmotríková
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Adriana Kmotríková Foto: TV JOJ
reklama:
reklama:

Nečakaný koniec. Ostrieľaná moderátorka a dlhoročná tvár večerného spravodajstva na televízii JOJ Adriana Kmotríková sa rozhodla pre koniec. V práci oznámila, že ku konču roka končí a už sa viac nebude prihovárať divákom v správach, ktoré patria medzi najledovanejšie. Aký dôvod stojí za nečakanou správou, ktorá sa pár dní pred Vianocami privalila z Koliby, ako snehová guľa?

Televízia rozhodnutie svojej moderátorky a držiteľky ocenenie Osobnosť televíznej obrazovky okomentovala diplomaticky, dôvody bližšie nešpecifikovala. „Moderátorka Adriana Kmotríková sa rozhodla po pätnástich rokoch ukončiť spoluprácu s televíziou JOJ na vlastnú žiadosť. Adriane ďakujeme za roky strávené v televízii, za jej profesionalitu a dlhoročnú spoluprácu. Želáme jej veľa šťastia a spokojnosti v pracovnom i súkromnom živote,“ povedala nám hovorkyňa televízie JOJ Lucia Kulihová.

Kmotríkovú v minulosti potrápili vážne zdravotné problémy a v roku 2015 podstúpila operáciu, kedy jej odstránili nádor na mozgu. Na chorobou však moderátorka zvíťazila a opäť sa vrátila do práce. O dva roky neskôr však prišla zdrvujúca správa, nádor na maternici. Aj z tohto boja vzišla Kmotríková víťazne. Zdá sa však, že tentoraz za jej radikálnym rozhodnutím nie sú problémy so zdravím, ale medziľudské vzťahy. Ako totiž informuje portál hitky.sk, v prípade Kmotríkovej výpovede treba hľadať príčiny niekde inde. Podľa zdroja z okolia moderátorky, na ktorý sa web odkazuje, bolo v poslednom čase v Jojke poriadne dusno.

Podľa neho bola nestabilná, nesústredená a dochádzalo ku konfilktom. Dospieť to malo do štádia, kedy sa Kmotríková v tíme cítila až nechcená. „Áno, rozhodla som sa k Novému roku ukončiť svoje pôsobenie v TV JOJ. Chcem sa s mojimi divákmi rozlúčiť po Vianociach, ale dovtedy mi, prosím, doprajte pokojné sviatky,“ okomentovala svoj odchod Kmotríková pre Šarm.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor stefansperkaDátum 21. decembra 2019Zdroj red
reklama:
reklama:
reklama: