Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šokujúca premena herca Janka Kronera: Nespoznali by ste ho!

Kroner_tvjoj.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Známy herec sa stiahol do úzadia, kvôli pretrvávajúcim zdravotným problémom. Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Podlomené zdravie a dlhotýždňové pobyty v nemocnici sa na ňom podpísali. Herec Janko Kroner sa veľmi zmenil. Keďže sa na verejnosti takmer neobjavuje, stretnúť ho je vzácne. Jednej fanúšičke sa to podarilo. Dnes by ste ho však na ulici už zrejme nespoznali.

Herec zápasil s mnohými problémami, no zo všetkého je zdá sa už vonku. Posledné informácie hovoria, že je spokojný a v skvelej forme. Žije v zariadení pre seniorov a na dosky či obrazovku sa pravdepodobne už nikdy nevráti. O to vzácnejšie je získať fotografiu s ním, keďže sa na verejnosti takmer neukazuje. Jednej fanúšičke sa to podarilo, no keď sa pozriete na aktuálnu fotografiu Janka Kronera, zarazí vás. Herec sa totiž na seba vôbec nepodobá. Jediné čo ho prezrádza sú oči a pohľad, ktorý bol vždy pre neho typický.

Unnamed 1.jpg
Fanúšička sa odfotila s Jankom Kronerom v októbri minulého roka.Foto: www.instagram.com

Janko Kroner sa stratil z obrazoviek a divadla už v roku 2010, kedy ho zradilo zdravie. Psychické problémy a depresie mu už ďalej nedovolili pracovať a herec sa po rôznych pobytoch a liečeniach dnes cíti lepšie. Hereckú kariéru zrejme definitívne zavesil na klinec, na obrazovkách či v divadle ho žiaľ už asi neuvidíme. Radosť mu určite robí nedávno narodený vnuk Ján, ktorého priviedla na svet partnerka jeho syna Jakuba Kronera.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 7. januára 2020
reklama:
reklama:
reklama: