VIEME PRVÍ! Legendárny herec Janko Kroner dedkom! Jeho syn Jakub sa stal otcom. Poznáme pohlavie aj meno...

Zdieľať
Ján Kroner

Je z neho hrdý dedko. Slovenský herec Ján Kroner má z prvého manželstva dospelého syna Jakuba, ktorý patrí medzi našich úspešných režisérov a scenáristov. Ako sa NAJKY dozvedeli, Jakub je už nejaký ten piatok otcom, čo sa mu podarilo dokonale utajiť. Jeho partnerkou je cudzinka, s ktorou sa na verejnosti veľmi neobjavuje.

Ako nám totiž prezradil dobre informovaný zdroj, Kronerova partnerka, ktorá má pochádzať z Thajska porodila ich spoločného potomka pred 2 mesiacmi. „Je otcom už asi dva mesiace, možno aj viac. Nikomu to však nehovoril, on sa s takýmto niečím nepochváli ani na sociálnych sieťach, nie je to jeho štýl,“ prezradil nám človek, ktorý videl Jakuba Kronera aj s jeho partnerkou a ich prvým bábätkom.

Jakub Kroner sa stal otcom
Jakub Kroner sa stal otcom Foto: SITA Foto: SITA/Ľudovít Vaniher

„Narodil sa pred viac ako tromi týždňami a rodičia mu dali meno Ján. Jakub aj s partnerkou sú štastní, no svoje súkromie nepotrebujú prať verejne, tak aj narodenie ich synčeka sa snažili držať v tajnosti,“ prezrádza náš zdroj. Podľa našich informácií Ján Kroner prišiel na svet presne 2.8. Obom rodičom gratulujeme.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom