Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šokujúce prípady ľudí, ktorí sa zúčastnili na vlastnom pohrebe 3. časť

Blue twilight cemetery
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Je veľmi zriedkavé, aby sa človek zúčastnil vlastného pohrebu. Sú prípady, kedy ľudia svoj pohreb zorganizovali počas života, pretože boli zvedaví, čo nad ich rakvou povedia blízki, ale sú tu aj prípady ľudí, ktorí o svojom pohrebe ani nevedeli.

Ademir Jorge Goncalves

Zopár príbuzných identifikovalo Ademira ako obeť dopravnej nehody v roku 2009. Mŕtvola bola veľmi znetvorená, ale jeho oblečenie bolo veľmi podobné tomu, v akom bol Ademir naposledy videný živý a tak jeho rodina začala pripravovať pohreb. Zmrzačené telo bolo umiestnené do rakvy, nad ktorou dlho stála Ademirova matka. Nemohla uveriť, že toto telo patrilo jej synovi. A mala pravdu. Ademir nebol v rakve. Strávil noc s kamarátmi a alkoholom a ani netušil, že jeho rodina ho prehlásila za mŕtvu obeť autonehody. Nevedel ani o pohrebe, až kým nenadišiel čas obradu. Ademir sa tam objavil a povedal príbuzným, že je nažive. Jeho príchod vystrašil všetkých smútiacich a pár sa ich tak zľaklo, že sa dokonca pokúsili vyskočiť pred „duchom“ z okna.

Istock 679954372.jpg
listverse.com

Kong Channeang

Kong Channeang bol duševne chorý muž, ktorého jeho rodina držala na reťaziach zamknutého doma- tak sa to v Kambodži bežne robilo. Avšak jedného dňa v roku 2014 sa Kongovi podarilo z reťazí vyvliecť a ujsť. Rodina ho hľadala, ale márne. O pár dní neskôr sa v neďalekej rieke našlo rozkladajúce sa telo, o ktorom si všetci mysleli, že patrí Kongovi. Rodina mu teda zorganizovala pohreb a začali telo pripravovať na kremáciu. Avšak všetci zamrzli od strachu, keď sa na obrade objavil Kong. Väčšina smútiacich s krikom ušla a na útek sa dal aj Kongov otec, avšak keď na neho Kong zakričal, zastavil a otočil sa. Pomaly prišiel k svojmu synovi, chytil ho za ruku a šťastný začal kričať na svoju rodinu, že ich Kong nie je duch.

Istock 475332259.jpg
listverse.com

Gilberto Araujo

V roku 2012 polícia volala Jose Marcosovi, že našli jeho brata a má prísť do márnice identifikovať telo Gilberta Arauja. Jose potvrdil, že mŕtve telo patrí jeho bratovi a tak rodina začala plánovať pohreb. Keď sa rodina a priatelia zhromaždili okolo rakvy, vo dverách sa zjavil Gilberto. Tento príchod „ducha“ vystrašil všetkých. Niektorí utiekli a iní odpadli. Až jeden smelý priateľ sa odvážil na „ducha“ prehovoriť a povedať mu, že všetci si myslia, že Gilberto Araujo leží v rakve. Gilberto sa snažil blízkych presvedčiť, že je nažive a ponúkol im, nech sa ho dotknú, aby verili, že nie je len prízrak. Gilberto im povedal, že sa od známeho dozvedel, že jeho rodina si myslí, že zomrel a tak prišiel, aby za ním nesmútili, keď on je živý a zdravý. Dokonca sa im pokúšal volať a presvedčiť ich, že žije, avšak vtedy to jeho príbuzní považovali len za nemiestny žart. Rodina telo nakoniec vrátila na políciu, aby zistili skutočnú totožnosť mŕtveho. Bol to Genivaldo Santos Gama, muž, ktorý sa veľmi podobal Gilbertovi.

Gilberto araujo.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 6. septembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: