Šokujúce priznanie! Madonna prezradila, že ju ako 19-ročnú znásilnili a niekoľkokrát okradli! Ako sa to stalo?

Zdieľať
Madonna
US singer Madonna performs during her concert in Belgrade, Serbia, on Monday, Aug. 24, 2009. (AP Photo/(AP Photo/Srdjan Ilic)

Priznala sa totiž k tomu, že v časoch, kedy ešte o kariére speváčky mohla len snívať, bola znásilnená! Obeťou hrozného činu sa Madonna stala len niekoľko dní po tom, čo sa presťahovala do New Yorku. Tam si vraj užila hotové peklo, pretože popri tom, ako sa snažila preraziť ako tanečnica, čelila rôznym druhom násilia a zneužívania!

„New York nebol taký, ako som si ho predstavovala. Vôbec ma neprivítal otvorenou náručou,“ vyhlásila speváčka o svojom živote v „Big Apple“. K znásilneniu došlo podľa jej slov na streche jednej z budov, kam ju násilník odtiahol s nožom v ruke. Speváčka prišla do New Yorku len s 35 dolármi vo vrecku a na nájomné si zarábala pózovaním na hodinách maľovania.

Okrem toho, počas prvého roku v New Yorku bol byt, v ktorom bývala, trikrát vykradnutý aj keď v ňom nemala dokopy nič okrem rádia, ktoré jej zobrali hneď pri prvom vlámaní. Niekoľkokrát na ňu dokonca mierili zbraňou. Madonna však povedala, že práve tieto nepríjemné zážitku ju urobili omnoho silnejšou.

V rozhovore nechýbala reakcia na správanie jej mladších kolegýň – Rihanny a Miley Cyrus. Popová diva o nich povedala: „Keď máte 25 rokov, je oveľa ľahšie byť odvážny a trúfalý, zvlášť keď ste popová hviezda. Vtedy sa od vás takéto excentrické správanie doslova vyžaduje.“

Madonna je však dôkazom toho, že s pribúdajúcim vekom pribúda aj rozum. Uvidíme, či to bude platiť aj u takej Miley Cyrus….

http://youtu.be/zQ1JezzBavM

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom