Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šokujúci príbeh! Jej dcérka takmer prišla o život kvôli e-mailu! Pozri, prečo

email-zena-zabil (2)
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Jennifer nechala svoju trojročnú dcérku Ruby vo vani bez dozoru údajne len dve minúty, počas ktorých išla odpovedať na e-mail, a takmer došlo k tragédii!

Malá Ruby vo vani náhle zaspala a nechýbalo veľa, aby sa utopila. „Dala som ju do vane a pustila som vodu. Medzitým som išla po syna, aby som ho mohla dať do sprchy. Vtom som si všimla, že mi prišiel na iPad e-mail od priateľky,“ opísala celú situáciu roztržitá matka, ktorá svojou nedbanlivosťou takmer spôsobila smrť svojej dcérky.

email-zena-zabil
Len dve minúty stačili na to, aby sa malá Ruby dostala do situácie, ktorá ohrozila jej životFoto: www.imgur.com

Našťastie sa malej Ruby nič nestalo, no Jennifer sa rozhodla so svojou skúsenosťou podeliť na internete s ostatnými rodičmi, a tak napísala blog, ktorý začala slovami: „Minulý týždeň som takmer zabila svoju dcéru.“

V článku, ktorý si okamžite získal popularitu, Jennifer poukázala na to, ako sú dnešní ľudia závislí na sociálnych sieťach a internete a čo všetko tým môžu spôsobiť…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 23. októbra 2013Zdroj ABC News, youtube.com, video: youtube.com
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: