Speváčka Demi Lovato bez makeupu. Spoznali by ste ju?

Zdieľať
Sni mka obrazovky 2018 03 18 oa20.55.52.jpg

Demi Lovato začala svoju kariéru už ako dieťa a prešla si dokonca aj ťažšími obdobiami, kedy bola závislá na liekoch či na alkohole. Podarilo sa jej však všetko prekonať a v súčasnosti je jednou z najúspešnejších svetových speváčok. Demi Lovato nedávno prišla s videom, na ktorom sa postupne zbavuje svojho makeupu a ukazuje ako vyzerá bez neho. Už ste toto video videli?

Demi Lovato

Speváčka začínala v detskej Disney šou Barney a priatelia. Okrem nej tam začínala napríklad aj speváčka Selena Gomez. V roku 2008 ju preslávila rola Mitchie Torresovej vo filme Camp Rock a následne podpísala nahrávaciu zmluvu s Hollywood Records. V roku 2009 získala svoj vlastný televízny seriál Sonny vo veľkom svete.

Už jej prvý hudobný album patril medzi tie najpredávanejšie na celom svete. Získala si tak opäť väčšiu základňu fanúšikov a podarilo sa jej presadiť sa aj v hudobnom svete. Na konte má desiatky úspešných piesní a niekoľko albumov, ktoré stoja za vypočutie.

Porotkyňou v X Factore

V posledných rokoch je jej meno spájané aj so speváckou súťažou X Factor, kde je jednou z hlavných porotkýň. Speváčka si tiež zahrala v úspešnom tínedžerskom seriáli Glee. Spoznali ste ju tam?

Video bez makeupu

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom