Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ste fanúšikom gamingu, no hľadáte niečo naozaj kvalitné? FRANKIEonPC je tá správna voľba!

18175707_1161871433936344_496398603_o.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Gaming sa pomaly, ale isto vytráca nielen z československej Youtube scény, ale aj z tej zahraničnej. Tí, ktorí sa na začiatku venovali hraniu hier skončili výhradne len pri vlogovaní alebo iných Youtube žánroch. Gaming napriek všetkému ešte stále nezanikol a na Youtube môžete nájsť mnoho kanálov, ktoré sa venujú hrám a robia to veľmi kvalitne.

18175707_1161871433936344_496398603_o.jpg
www.youtube.com

Dnes sa pozrieme na zahraničnú tvorbu a jedného z takýchto Youtuberov vám predstavíme. Kanál FRANKIEonPC sa venuje gamingu už od samotného založenia v januári 2011. V momentálnej dobe má tento kanál už 3,5 milióna odoberateľov a napriek jeho slabej aktivite sa toto číslo stále zvyšuje. Prečo ale Frankie nepridáva toľko videí ako iné kanály? Dôvodov je viac, no hlavnou príčinou je fakt, že Frankie sa svoje videa snaží podať čo najkvalitnejšie. Mnohokrát sa jedná o zostrih z niekoľkodňového hrania, inokedy zase tvorí video s príbehom a scenárom. A to napriek tomu, že hra žiaden nemá! Vo videu nižšie sa o tom môžete presvedčiť sami.

Druhým dôvodom jeho menej častého pridávania videí je, že Frankie vníma Youtube ako hobby. Pracuje ako právny poradca, takže s najväčšou pravdepodobnosťou na Youtube nemá toľko času. V skutočnosti si Frankie svoje súkromie schováva, nie je dokonca ani potvrdené, či meno Frankie je skutočné, alebo len jeho prezývka. Po celé pôsobenie na Youtube schováva svoju tvár, odhalil ju iba v jednom jedinom videu, ktoré trvá len zopár sekúnd. Dovtedy si všetci jeho diváci mohli tvár iba predstavovať, v nasledujúcom videu im však ukázal, že jeho tvár k výnimočnému hlasu naozaj nesedí.

18083453_1161870430603111_903840644_o.jpg
www.youtube.com

Ako už bolo spomenuté, na kanáli FRANKIEonPC môžete nájsť takmer 600 kvalitných videí z oblasti gamingu. Avšak, nie všetky jeho videá sú tzv. Letsplaye. V niektorých z nich ukazuje divákom svoju PC zostavu, venuje sa najlepším očakávaným hrám alebo rozpráva o vojnových hrdinoch, zatiaľ čo na pozadí prebieha gameplay.

Najviac sa Frankie preslávil svojimi videami z hry DayZ. Konkrétne ide o mód pre hru Arma 2, či Arma 3, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou jeho tvorby. Keďže sa na túto hru už dlhšie nezameriava, mnoho divákov ho prosí, aby sa jej začal znova venovať. DayZ k jeho osobe prischlo až do takej miery, že počas jeho najväčších úspechov sa nemohol prihovoriť k hráčom, ktorých v hre stretol, bez toho, aby ho ihneď nespoznali. Takmer vždy nasledovala neustále omieľaná otázka: „Si to ty, Frankie?“

Mnohokrát sa v jeho videách objavujú aj iní zahraniční gaming Youtuberi ako je SadaPlays, či Jackfrags. Často mu robia spoločníkov v multiplayerovkách ako napríklad Battlefield, For Honor či už spomínané DayZ. Pomáhajú mu pri tvorbe príbehov a zápletiek, ktoré video ozvláštňujú a robia atraktívnejším.

Prečo sú Frankieho videá také príjemné na pozeranie? Okrem spomínanej kvality je jedným z dôvodov aj jeho šikovnosť. Takmer každú hru, z ktorej natáča video, ovláda ako profesionál. Často s ostatnými hráčmi zametá ako s úplnými nováčikmi, z čoho vzišlo mnoho konšpirácií o cheatovaní a hackovaní. Mnoho iných Youtuberov sa do jeho tvorby oprelo a obviňovalo ho z podvádzania. Kde je však pravda, nevie nikto, iba samotný Frankie. Každopádne nám to môže byť úplne jedno. Hlavná vec je, že vytvára delikátne videá, ktoré by hravo nahradili aj celovečerný film.

Ak ste Frankieho a jeho tvorbu doteraz nepoznali, neváhajte. Na jeho kanáli vás čaká takmer 600 zábavných videí a ak ste fanúšikom gamingu, kanál FRANKIEonPC je pre vás to pravé orechové!

18110714_1161870320603122_2106301384_n.jpg

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 25. apríla 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: