Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelný príbeh: Chata v lese

chata strasidelne
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: pixabay.com
reklama:
reklama:

Tento príbeh sa stal Markovi, ktorý bol asi po piaty raz kempovať so svojou rodinou. Zažil tam niečo, z čoho behá mráz po chrbte…

Okrem toho, že rodina kempovala, mala k dispozícii aj chatu stojacu v chatovej osade neďaleko kempingu. Prišli totiž v dobrom období, a tak bola chata voľná. Zvonka však pôsobila poriadne strašidelne. Bola stará a ošarpaná s veľkými drevenými vŕzgajúcimi dverami a oknami, z ktorých mali niektoré popraskané sklá.

Rodina si povedala, že využije možnosť spať pod strechou, a tak vymenila stany za chatu. Prvá noc bola úplne normálna. No na druhý deň, keď sa už začalo stmievať, vybral sa Mark so svojím bratom na prechádzku.

Obaja mali pocit, že sa deje niečo divné, no ani jeden z nich nevedel povedať, čo. Vraj všetko vyzeralo úplne normálne, no vo vzduchu bolo cítiť nejaké čudné napätie. Jeho brat si pri návrate späť všimol, že jedna z chatiek má zadebnené všetky okná, hoci predtým boli otvorené. Potom počuli hlasné buchnutie a chatke sa rozvietili svetlá. Stále to však nebrali ako niečo nevysvetliteľné, keďže si chatky občas prenajímali poľovníci.

Bratia sa vrátili späť do svojej chaty a povedali si, že sa vo veci nebudú ďalej vŕtať. Nasledujúce ráno sa stretli so správcom chatiek a len tak sa ho spýtali, koľko ďalších chatiek je prenajatých a že si všimli, že v tej najvzdialenejšej chate sa včera svietilo. Správca v tej chvíli stuhol a povedal rodine, aby okamžite volala políciu. Žiadnu chatu totiž v tom čase nikomu inému neprenajal…

Keď prišla polícia, v chatke nikoho nenašla. Prehľadala preto les a po dvoch hodinách zatkla muža, ktorý bol dlhšie hľadaný, pretože ušiel zo psychiatrickej liečebne.

Celý čas sa ukrýval v chatke a keď ho zatkli, bol vyhladovaný a zanedbaný. Ruky a tvár mal špinavé od zaschnutej krvi a v chatke sa našlo niekoľko vtákov a drobných lesných zvierat bez hláv.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 20. augusta 2015Zdroj thoughtcatalog.com Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: