Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelný príbeh: Hovoriaca bábika

strasidelna babika
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: pixabay.com
reklama:
reklama:

Tento príbeh mi raz hovorila moja babka. Keď bola malá, dostala bábiku a od prvej chvíle mala pocit, že sa na ňu svojimi sklenenými očkami neustále pozerá a sleduje každý jej krok…

Babka tú bábiku neznášala. Podivne zapáchala a vravela, že z nej išlo zlo. Preto ju jedného dňa, keď bola sama doma, vložila do škatule od topánok a rozhodla sa, že ju zakope pod stromom vzadu v záhrade. A povedala si, že ju vykope až keď bude dospelá.

Vždy, keď mi babka o bábike rozprávala, nechcela mi prezradiť, ako to dopadlo. Raz sa mi ju však podarilo uprosiť a povedala, že mi všetko prezradí iba vtedy, ak sľúbim, že sa na to nikdy nebudem pýtať jej sestry, ktorá k nám často chodila na návštevy.

Vysvitlo, že babka bábiku nikdy nezakopala na záhrade, ale dala ju svojej mladšej sestre, ktorá si ju obľúbila a všade s ňou chodila. Jedného dňasa babkina sestra zamkla v izbe aj s bábikou. Keď ju moja babka našla a chcela sa dostať do izby, nemohla, a tak počúvala za dverami. Najskôr sa nedialo nič čudné, jej sestrička hovorila niečo bábike. No po chvíli sa ozvala odpoveď podivným hlasom! Babka sa veľmi zľakla a rýchlo utekala za rodičmi.

Keď sa pradedkovi podarilo vyvaliť dvere, v izbe bolo ticho. Sestra mojej babky ležala na zemi a bábiky nikde! Malé dievčatko bolo v bezvedomí, ledva dýchalo. Zobrali ju teda k lekárovi, podľa ktorého sa niekto pokúšal dievčatko uškrtiť. Keďže štvrť, v ktorej babka ako dieťa bývala, bola úplne pokojná, nikto si nevedel vysvetliť, kto by mohol vojsť do domu cez otvorené okno a pokúsiť sa dievčatko uškrtiť a potom ujsť. Iba babka tušila, že za tým môže byť zlovestná bábika…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 3. septembra 2015Zdroj jezebel.com Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: