Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Stratená fenka sa po rokoch stretla so svojím majiteľom. Jej radosť bola naopísateľná

Psik.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ako sa hovorí: „Pes je najlepší priateľ človeka“. Rovnako, ako ich dokážeme milovať my, vedia opätovať lásku aj ony nám. A tu je jeden z dôkazov. Pozrite sa na tú neopísateľnú radosť. 

Pakita je fenka, ktorá bola odchytená na ulici a odvezená do argentínskeho útulku El Arca Animal. Napriek láskyplnej pozornosti personálu bola stále smutná. Zatiaľ, čo iné plaché a mladšie psy boli adoptované, Pakita tu zostala viac ako dva roky.

Psik1 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Zamestnankyňa útulka Silvia Ferreyra sa preto rozhodla dať fotografiu fenky na Facebook, aby pre ňu našla domov. Čo však nevedela, bolo, že Pakita už má svoju rodinu. „Okamžite sme dostali správu od ženy, ktorá povedala, že pes patrí jej synovi a zúfalo ho hľadal!“

Nasledujúci deň prišiel pán Ariel Naveira a pozrel sa, či je to naozaj jeho milovaná fenka. Moment, keď sa títo dvaja po dvoch dlhých rokoch konečne znova stretli, musí človek vidieť na vlastné oči. Neopísateľné pocity radosti vypukli u oboch.

Psik2 2.jpg
www.youtube.com

Najprv Pakita čuchala neznámeho človeka. Akonáhle si však uvedomila, že je to vôňa jej majiteľa, smútok z nej opadol. Bola veľmi šťastná, skákala na Ariela, vrtela chvostom a olizovala jeho tvár. „Bolo to krásne,“ spomína Ariel. „Bol som taký smutný, že som ju stratil, ale dostať ju späť bolo úžasné. Žiadnymi slovami to nedokážem opísať“.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 27. októbra 2017Zdroj www.tierfreund.co © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: