Super krásne farebné obočie je trendom tohto leta. Dúhové farby rozjasnia každý deň

Zdieľať
Brow.jpg

Dúha je krásna a na jej farby sa dokážeme pozerať každý deň. Dokázala z nich vyťažiť aj mladá beauty bloggerka, ktorá ich zakomponovala do najnovšieho trendu obočia. 

Beauty bloggerka, ktorú môžeme nájsť na Instagrame pod menom nikkietutorials, zverejnila video a fotografie s najnovším trendom farebného obočia. Dúhové farby sú naozaj krásne a na leto ako stvorené. Hlavne na festivaly, ale úplne pokojne aj na bežný deň.

Ak chcete dosiahnuť tento vzhľad ako Nikkie, použite farebné pomády (farby na obočie), kde využijete hlavne dúhové odtiene. Na videu je jej pravé obočie prechodom teplých odtieňov (oranžová, červená a žltá), zatiaľ čo ľavé je trio chladnejších tónov (zelená, modrá, fialová).

Avšak, jej video nebolo len bláznivým novým trendom. Zdieľa svoje čarovné obočie na počesť svojho malého brata, ktorý zomrel a dúfa, že povzbudí každého, kto je v núdzi. Vo svojom príspevku napísala: „Ako väčšina z vás vie, môj malý brat pred pár dňami prehral boj s rakovinou a ak je jedna vec, na ktorú bol neuveriteľne hrdý, bol to môj kanál. Dnes preto uverejňujem toto farebné video na jeho počesť a chcem ním rozveseliť tých, ktorí potrebujú nejakú farbu a zábavu do života.“

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom