Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Super motivácia! Pozri sa, ako sa tejto mladej žene podarilo zvíťaziť nad svojim strachom!

Naposledy odovzdané3
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

V živote každého z nás zaručene existuje niečo, čoho sa bojí. Niekto výšok, iný pavúkov, uzavretých priestorov alebo lietania. Akýkoľvek strach nami lomcuje, vždy nás do značnej miery paralyzuje a nedokážeme robiť niektoré veci tak, akoby sme chceli. Neužívame si život plnými dúškami, pretože sa bojíme. Sympatická mladá žena z Venezuely nám dokáže, ako prekonať aj ten najväčší strach vo svojom živote a užívať si všetko to, čo život ponúka  :-)

Michelle Polera, umelecká riaditeľka z Venezuely, ktorá žije v New Yorku, má taktiež veľa obáv. No na rozdiel od niektorých ľudí, ktorí sa strachu radšej vyhýbajú, sa Michelle rozhodla dobrovoľne mu čeliť.

V projekte s názvom „100 dní bez strachu,“ sa rozhodla prekonať všetky svoje obavy a zdokumentovať ich prostredníctvom krátkych videí. Postupne sa tak zbavila obáv z darovania krvi či z verejného vystupovania. Vydržala deň bez mobilu, vyskúšala si, aké je to mať na hlave ombré, alebo aký je to pocit, dať si prepichnúť uši.

Čo ju k tomu viedlo, aby sa rozhodla niečo takéto podstúpiť? Vysvetlenie je celkom prosté. Podľa Michelle ju k tomu dohnal fakt, že jej životný štýl bol nalinkovaný a začala byť z toho po určitom čase dosť frustrovaná. Ako sama priznáva, jej život sa v posledných mesiacoch dosť zmenil.

Čelila svojim najväčším obavám, stala sa zraniteľnou a jazdu, na ktorú sa podujala, si rozhodne užíva a mieni v nej pokračovať. Jej videá sú inšpiráciou pre nás všetkých, aby sme sa nebáli a dokázali čeliť vlastnému strachu zoči-voči.

1. Nechala si prepichnúť ucho!

2. A prvý raz v živote niečo fajčila trávu

3. Nechala si vydepilovať intímne partie voskom :-D

4. Zbavila sa trémy z verejného vystupovania

5. Zajazdila si na mechanickom býkovi :-D

6. Vyskúšala si vlasový hit – ombre

7. A najťažšia vec na záver – deň bez mobilu  :-D

Akému strachu by si sa chcel postaviť ty?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 23. mája 2015Zdroj www.boredpanda.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: