Používate zastaralý prehliadač, stránka sa Vám nemusí zobraziť správne. Odporúčame stiahnuť nový prehliadač tu.

Máš strach zo zubára? Ak si prečítaš tento článok, pravdepodobne sa zubárov budeš báť ešte viac!

Zdieľať
Kevin DeAngela, Alex Nguyen, Leah Combs
This Nov. 14, 2009 photo shows Dr. Kevin DeAngela, a dentist from Buffalo, NY, left, watching Alex Nguyen from the University of Buffalo work on Leah Combs from Cumberland Gap, Tenn., at a clinic held by Remote Area Medical at Union County High School in Maynardville, Tenn. Remote Area Medical is a nonprofit organization, whose volunteers offer free health care to the uninsured, the underinsured and the desperate. (AP Photo/Wade Payne)

Tak toto bola návšteva zubára ako vystrihnutá z hororu!

Dnes sú už ordinácie u zubárov vybavené najmodernejšími technológiami a predtým bolestivé zákroky je možné riešiť menej drasticky. No to neplatí o ordinácií istého doktora z amerického Connecticutu.

Objednala sa k nemu 64-ročná žena, ktorá si povedala (alebo jej to niekto poradil?), že si nechá naraz vytrhať 20 zubov!

Tento pomerne náročný zákrok sa realizoval pomocou prístrojov, ktoré monitorovali jej životné funkcie. No zrazu žena začala upadať do bezvedomia., vraj kvôli nedostatku kyslíka.

Sestry v ambulancii lekára žiadali, aby so zákrokom prestal, no on chcel operáciu dokončiť.

Nakoniec však na naliehanie sestier prestal so zákrokom a žene museli privolať záchranku. Tá dorazila neskoro a žena zomrela!

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom