Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Synovia moderátorky Wisterovej: Uniesť ich mal otec Jeremy, pátra po ňom Interpol. Kde sú chlapci?

Wisterová s manželom Jeremym Hulshom
Wisterová s manželom Jeremym Hulshom Foto: archív Vera Wisterová
reklama:
reklama:

Slovenskom v piatok otriasla správa o tom, že po deťoch moderátorky Very Wisterovej pátra polícia. Bolo dokonca vyhlásené mimoriadne pátranie a postupne začali vychádzať na povrch poriadne šokujúce informácie. S dvomi synčekmi bol naposledy vo štvrtok ich otec Jeremy Hulsh a odvtedy sa po všetkých troch zľahla zem. Deti by sa navyše už mali nachádzať tisícky kilometrov od Slovenska. Kde teda sú?

Osemročný Harlow Pax a päťročný Theodor Steven boli vo štvrtok s otcom tak, ako to nariadil bratislavský súd. Ten rozhodol, že sa Izraelčan Jeremy môže stretávať so synmi každý druhý víkend a vždy utorky a štvrtky. Šok prišiel práve ten posledný deň, kedy s nimi mal byť v bratislavskom nákupnom centre, no odvtedy o nich Wisterová nemá žiadne správy. Michael Szatmáry, ktorý je bývalým redaktorom Markízy a dnes najmä standup komikom napísal na sociálnu sieť, že po deťoch pátra polícia už aj za veľkou mlákou, konkrétne v Chicagu.

Szatmáry je pritom aj hovorca Ústredného Zväzu židovských náboženských obcí na Slovensku a informáciu mal mať od bratislavského rabína Barucha Myersa. My sme sa snažili spojiť aj so samotným Jeremym, no od štvrtka má vypnutý telefón a nereaguje ani na SMS-správy. Moderátorka tak nemá veľa možností. Ak by boli deti v USA, problémom by bolo ich vydanie. Musel by o tom rozhodnúť tamojší súd. Ak by sa nachádzali v Izraeli, tam to naopak pozná jej stále zákonitý manžel Jeremy a rozviesť by ich musel rabinát. V Izraeli totiž nerozvádza súd.

Samotná Wisterová dodnes dala iba jedno vyjadrenie, kde potvrdila, že jej deti sú nezvestné a naposledy boli s ich otcom. „Žiaľ, môžem vám potvrdiť informáciu o mojich nezvestných synoch. Včera ich otec zobral a odvtedy neviem, kde sú,“ povedala ešte v piatok moderátorka.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 27. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: