Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Takéto niečo sa len tak nevidí! Pozri sa, ako čakajú na jedlo policajné psy v Číne!

11330450_10204608643641227_1993784366_n
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: en.rocketnews24.com
reklama:
reklama:

Cvičené policajné psy môžu robiť pozoruhodné veci, ako je vyňuchanie bômb, zapnutie alebo vypnutie svetiel, ale to, čo dokázali tieto psíky z Číny, je niečo extra! Poctivo a slušne čakajú v rade na jedlo.

Tak takto si sa určite nesprával, keď si stál v dlhých radoch na obed v školskej jedálni! Keď sa môžu slušne správať zvieratá, prečo to nedokáže človek?Psy sú známe pre ich disciplínu a pre policajných psov to platí dvojnásobne.

Tieto policajné psy v Číne zvládli nejednu bojovú úlohu, no stáť s miskou v ústach v rade bola pre nich zrejme najťažšia výzva. Ich správanie je obdivuhodné a fotka, ktorá sa šíri internetom, má už mnoho fanúšikov. Zoradení ako podľa pravítka čakajú poslušne v rade, hoci ich hlad je veľký, vedia ho skrotiť a správať sa tak, ako sa od nich vyžaduje.

Fotka z roku 1940 z Fínska, kde hraničná hliadka služobných psov čaká v rade na večeru, je dôkazom toho, že hafani  vedia byť veľmi disciplinovaní.

http://en.rocketnews24.com/2015/06/11/police-dogs-in-china-better-at-lining-up-for-chow-than-we-are/
en.rocketnews24.comFoto: en.rocketnews24.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 15. júna 2015Zdroj www.boredpanda.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: