Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Takto perfektne sa mladá žena dokáže premeniť na každé znamenie zverokruhu

Zena 4.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
instagram.com

Mejkap dokáže naozaj zázraky. V tomto prípade sa nielen vďaka nemu mladá žena premenila na všetky znamenia zverokruhu.

Nápadne krásna žena menom Setareh Hosseini vytvorila vzhľad pre všetkých 12 znamení zverokruhu a podarilo sa jej zachytiť podstatu každej z nich. Použila svoju vlastnú tvár ako plátno a šikovne sa transformovala do každého znamenia.

Výsledok predčil všetky očakávania! Túto talentovanú ženu obdivuje celý svet. Však, presvedčte sa sami, doslova umelecké diela. Aké znamenie ste vy? Sedí na vás niektorá z vlastností?

Baran

Osoba v znamení barana je divoko vášnivá, chránená oceľovým brnením a jej rohy sú vždy pripravené k boju. Nebojí sa vziať zodpovednosť na seba a jej energia sa zdá byť nekonečná. Je chtivá a nebojácna, doslova sa narodila, aby bola raz lídrom. Ale jej detská duša je čistá ako biely sneh.

Býk

Je tvrdohlavá, neústupná a má silnú vôľu. Je neskutočne temperamentná. Miluje všetko, čo vzrušuje jej pocity. Vie, ako udržať svoj vnútorný mier a stabilitu, ale bude tu vždy sila, s ktorou musí počítať.

Blíženci

Je to žena rozporov. Jej myseľ zahŕňa ako logiku, tak absurditu s rovnakou horlivosťou. Je to kombinácia vysokej inteligencie, vtipu a výrečnosti. Je ako zrkadlo, môže ukázať sama seba – svoje najlepšie aj najhoršie vlastnosti. S ňou môžete vidieť na sebe veci, o ktorých ste nevedeli.

Rak

Ona je „ako príliv, mäkká žiara mesiaca, vlny bijúce proti brehu„. Cíti všetko hlboko, ale nikdy to neukazuje. Jej duša je chránená. Ale ak sa jej dotknete, uvidíte, že to je oveľa reálnejšie ako čokoľvek, čo ste kedy predtým cítili.

Lev

Žena, ktorá vyniká v dave. Dáma s najhlasnejším smiechom a najjasnejším úsmevom. Vlasy sú ako hriva zo zlata a jej pleť žiari ako slnko. Ona je levica, vodca a bojovníčka. Môže sa zdať, že je mäkká ako zamat, ale vo svojom vnútri ukrýva rozhodne aj ohnivé stránky.

Panna

Zosobňuje čistotu, nevinnosť a spravodlivosť. Jej pozemská prirodzenosť z nej robí veľmi chytrého a bystrého človeka. Je metodická, starostlivá a múdra a vždy sa snaží vniesť poriadok do chaosu.

Váhy

Jej charizma je silná, jej hlas je melodický, jej srdce je čisté. Ak ju chcete lepšie pochopiť, musíte pochopiť záhadu váh. Ona sa vždy snaží nájsť rovnováhu medzi myšlienkami a emóciami. Ona je kvet skrytý v tŕní, ale bez nej je život jednoducho nespravodlivý.

Škorpión

Zdá sa, akoby jej pohľad prenikal do vašej duše. Jej žeravý duch je v jej tmavých hypnotických očiach. Ona je plná energie, vášne a intuície. Všetky nebesia a všetky pekla sú v nej.

Strelec

Je to nepokojný pútnik, hľadá nové nápady. Vysoko temperamentná žena, je skvelá komunikátorka a skvelá rozprávačka. Ona sa narodila, aby všetkých zabávala. Jej šíp je symbolom jej túžby po vyšších cieľoch.

Kozorožec

Nemôžete si pomôcť, ale obdivujete jej odhodlanie a nezávislosť. Je pragmatická vo všetkom. Všetko, čo robí táto žena, je vždy záhadné. Ona je ambiciózna a zodpovedná. Vrchol hory nie je pre ňu dosť vysoko. Jej láska symbolizuje stabilitu.

Vodnár

Je to ako šialený vedec v laboratóriu, pracuje deň aj noc. Jej myšlienky sú rýchle a jej akcie sú len ťažko predvídateľné. Anarchia je jej prostredné meno. Nápadne krásna žena, ktorá žije v budúcnosti.

Ryby

Bez tiaže a hlboko tajomná, aj keď je plná utrpenia. Ona je krásna a očarujúca, ale je občas ťažké ju pochopiť. Jej duša je duálna a skladá sa z opačných vlastností. Jej srdce je ako oceán emócií.


A toto je krásna prirodzená Setareh!

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 15. decembra 2016Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o.