Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Takto vyzerá jeden z najťažších ľudí na svete! Ako to mohol prežiť?

Horizon33_2015-5-19_10-29-9
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Patrick Deuel je jedným z najobéznejších ľudí na svete. Jeho hmotnosť by sa dala prirovnať k váhe piatich menších slonov alebo k Mini Coopru. Jeden deň v jeho koži by si isto nechcel zažiť…

Pre všetkých lekárov je zázrakom, ako môže s takou hmotnosťou ešte žiť. Jeho srdce a ďalšie orgány boli extrémne preťažené. Niet sa čomu čudovať, jeho váha sa vyšplhala na neuveriteľných 482 kilogramov. Akýkoľvek pohyb mu robil neskutočné problémy a keď sa potreboval dostať do nemocnice, musel si zabezpečiť špeciálny odvoz. Ani lekári si spočiatku nevedeli poradiť, ako ho dostať do nemocnice. Vybúrali jednu zo stien v jeho dome a tak ho dopravili za pomoci nosidiel do sanitky.

Patrik Duel už absolvoval žalúdočný bypass a keď sa mu podarilo úspešne schudnúť viac ako 190 kilogramov, bol prevezený do domácej starostlivosti. Je len na ňom, ako sa rozhodne žiť ďalej. Má na výber dve možnosti – buď bude pokračovať v znižovaní hmotnosti, alebo nájde svoju útechu opäť v jedle.

Jedným z najväčších podporovateľov Patricka bola Rosalie Bradford, kedysi najťažšia žena sveta. Keď začala hľadať príčiny svojho „prežierania,“ prišla na viaceré veci, vďaka ktorým sa jej konečne podarilo schudnúť. To poradila aj Patrickovi a zdá sa, že mu to pomohlo. Snáď mu to vydrží čo najdlhšie :)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 19. mája 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk iDenMedia s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: