Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Takto vyzerá kúsok, s ktorým žena vyhrala titul druhý najškaredší sveter Vianoc

C0oube xcaavhti.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Aj takýmto spôsobom sa dá zabaviť počas posledných dní v práci. 

Toto je 23-ročná mladá žena menom Maya Moore. Žije v Baltimore a pracuje ako finančná analytička. Posledné dni v práci, ako to už býva zvykom, mali voľnejšie a tak si vymysleli bláznivú súťaž. Kto bude mať na sebe oblečený najškaredší sveter.

Keď sa Maya dopočula o tejto súťaži, ihneď sa chcela zúčastniť a tým aj zapôsobiť na svojich spolupracovníkov a samozrejme chcela aj vyhrať. Inšpirovala sa obrázkami, ktoré náhodou uvidela na internete a sama si vyrobila sveter do súťaže.

„Trvalo mi to asi štyri hodiny. Bola som hore až do polnoci a môj priateľ bol naštvaný, že som nereagovala na jeho smsky, či telefonáty, ale bola som vo „švungu“ „, povedala Maya. „Ešte som nemala možnosť byť kreatívna, tak som bola celkom nadšená.“ Cez jej neuveriteľné úsilie nakoniec získala druhé miesto v súťaži. Poslala vtipný príspevok na twitter o svojom sklamaní a to sa rýchlo šírilo internetom.

https://twitter.com/mayamorena_/media
twitter.com

Hoci skončila druhá, ľudia ocenili jej snahu a dokonca jej vytvorili taký roztomilý certifikát iba pre ňu. „Zabavila som sa a získala som druhé miesto, takže nie som naštvaná vôbec“, povedala Moore. Povedala, že si nie je celkom istá, čo urobí na budúci rok do súťaže, ale trvala na tom, že bude „opäť vyčnievať“.

https://twitter.com/mayamorena_/media
twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 24. decembra 2016Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: