Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táňa Pauhofová patrí k tým najlepším herečkám

Sni mka obrazovky 2018 01 20 oa16.17.46.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Slovenská herecká komunita síce nie je až tak veľká, o to viac sa tam nájdu veľmi talentovaní herci či herečky. Do tejto skupiny patrí určite aj herečka Táňa Pauhofová. Pozreli sme sa na štyri filmy,  v ktorých si zahrala a dokázala, že je naozaj profesionálka. Už ste niektorý z týchto filmov videli?

Kruté radosti (2002)

V tomto filme si herečka zahrala so známym českým hercom Ondrejom Vetchým. Ide o slovensko-český koprodukčný film o pokušení, tajomstve a bezradnosti lásky. Dej sa odohráva v 30. rokoch minulého storočia.

Polčas rozpadu (2007)

Ide o tragikomédiu zo súčasnej Bratislavy, ktorá hovorí o rozpade vzťahov a hodnôt, o miznutí slušnosti zo života ľudí. Autor sa snaží vo filme zachytiť rôzne bizarné, smutno-smiešne či provokujúce pokusy zakryť utajované pocity úzkosti a nespokojnosti s osamelým životom hlavných predstaviteľov, medzi ktorými bola aj táto herečka.

Lida Baarová (2016)

V tomto filme si herečka zahrala známu českú herečku Lidu Baarovú, ktorá bola v roku 1934 pozvaná do berlínskych filmových ateliérov, niečo ako americký Hollywood. Postupne sa jej podarí presadiť sa aj v Nemecku a patrí k tým najslávnejším herečkám v krajine. No so slávou prichádzajú aj problémy v láske. Ako jej príbeh nakoniec dopadne?

Všetko alebo nič (2017)

V tejto romantickej komédii si herečka zahrala slobodnú mamičku, ktorá vlastní so svojou najlepšou kamarátkou kníhkupectvo. Do jej života príde nový muž a problémy nenechajú na seba dlho čakať. S kým nakoniec hlavná predstaviteľka skončí?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 23. januára 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: