Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto fotka pobúrila internet! Čakala dvojičky a dvíhala 30-kilovú činku!

tehtona zdviha cinku
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: instagram.com
reklama:
reklama:

Táto fotka spustila na Instagrame búrlivé reakcie. Je na nej 26-ročná osobná trénerka Sophie Guidolin, ktorá aj v 26. týždni tehotenstva dvíhala činky. U nás má palec hore, no väčšina budúcich mamičiek je pohoršená…

Fotka, ktorú zavesila Sophie na svoj Instagram, vyvolala ostrú vlnu kritiky. Podľa viacerých ľudí je správanie profesionálky, ktorá sa športu venuje už nejaký ten piatok, nezodpovedné a šialené.

V čase, keď fotka vznikla, bola Sophie v 26. týždni tehotenstva. Čakala dvojičky, ktoré prišli na svet v auguste – a obe boli úplne v poriadku.

So svojimi synmi

Sophie si z kritiky ľudí nič nerobila. Podľa nej sú reči o tom, že tehotná žena nesmie cvičiť, iba mýty. Samozrejme, pokiaľ to lekár žene vyslovene zakáže, mala by sa šetriť. No v prípade, že je budúca mamička zdravá a tehotenstvo prebieha bez komplikácií, nie je dôvod na to, aby prestala cvičiť iba preto, že čaká dieťa.

Zo Sophie je dnes už štvornásobná mama, ktorá cvičí pod dohľadom svojho manžela. Keďže pri predchádzajúcich dvoch tehotenstvách pribrala až okolo 28 kíl, čo je extrémne veľa, chcela si počas tehotenstva s dvojičkami udržať normálnu hmotnosť. Vďaka vyváženej strave a rozumnej miere cvičenia pribrala len 7,5 kila.

K fotke, na ktorej dvíha 30-kilovú činku sa vyjadrila so slovami, že táto váha pre ňu nič nie je. Veď denne dvíha svojho syna, ktorý váži iba o kilo menej. Počas tehotenstva cvičila trikrát týždenne – drepovala, dvíhala činky a súčasťou bolo aj 30 minút chôdze každý deň.

My jej k deťom aj k jej prístupu k životu gratulujeme a veríme, že takýchto mamičiek bude aj v našich končinách viac. Nemusíte byť štíhle a svalnaté ako fitnesky, ale tiež nemusíte celé tehotenstvo preležať na gauči s maškrtami v ruke…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 2. septembra 2015Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: