Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto mladá žena s mejkapom doslova čaruje. Optické ilúzie posunula na oveľa vyšší level

Mejkap artistka.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Ak uvidíte diela tejto mladej mejkap artistky, padne vám sánka. S mejkapom totiž doslova čaruje. Optické ilúzie, ktoré vytvára predovšetkým na svojej tvári, vám neraz zamotajú mozgové bunky. 

31-ročná Mimi Choi je dôkazom toho, že žiadna umelecká forma nemá hraníc. Jej diela sa totiž dajú skutočne nazvať umeleckými. To, čo predvádza na svojom účte na Instagrame, je totiž oveľa vyšší level, než na aký sme zvyknutí.

Všetci dobre vieme, že mejkap má veľkú moc. Ale jej diela vám úplne zmenia váš pohľad naň. Najviac pozoruhodné sú jej optické ilúzie. Mnohí to nazývajú aj mágiou.

„Teraz čerpám svoju inšpiráciu predovšetkým z môjho okolia, fotografovania, obrazov a emócií. Snažím sa pozerať na prácu ostatných vizážistov. Je ich príliš veľa a práve to je pre mňa výzvou. Vyrobiť naozaj originálne, jedinečné dielo,“ povedala Mimi. „Mojím hlavným cieľom je vždy poraziť sama seba, pretože som najväčší kritik a konkurencia zároveň. Je to naozaj ťažké zapôsobiť v tejto dobe, ale práve to ma motivuje, aby som sa snažila robiť to čo najlepšie.“

Mimi povedala, že niektoré z jej zložitejších výtvorov môžu trvať až päť hodín. Hovorí však, že tvrdá práca sa vždy vyplatí. Pozrite si nižšie jej perfektné premeny pomocou mejkapu. Optické ilúzie, ktoré vás dostanú.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 5. apríla 2017Zdroj www.cosmopolitan.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: