Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto žena držala rekord najväčších nechtov na svete. No mala autonehodu, pri ktorej o ne prišla.

Nechty.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Netypický zápis do knihy rekordov. Táto žena si ho zaslúžila svojimi najdlhšími nechtami na svete!

Lee Redmond zo Salt Lake City sa poctivo 30 rokov starala o svoje nechty. Bola dokonca držiteľkou svetového rekordu v Guinnessovej knihe ako žena s najdlhšími nechtami na svete.

Unikátne a oslňujúce nechty si vyžadovali osobitnú starostlivosť, ale napriek tomu žena viedla relatívne normálny život. Mohla dokonca jej vnukovi strihať vlasy s prekvapivou presnosťou a tiež riadiť auto.

Žene nerobilo problém ani šoférovať auto.

Nechty1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Avšak mala autonehodu a svoju vzácnosť stratila. Jej nechty ostali dlhé len niekoľko centimetrov. „Strata nechtov bola najdramatickejšia vec, aká sa stala v mojom živote. Myslím, že to bol môj vnuk, ktorý povedal: „Babi, sú ako tvoje dieťa. Starala si sa o ne 30 rokov a stratila ich v jednej sekunde, „povedala. „Ale potom, keď sa nad tým zamyslíte, viete, že celý váš život mohol úplne skončiť, nie len časť tela, ale celý život.“

Žena prišla o svoje vzácne nechty pri autonehode.

Nechty2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Žena si už neplánuje v budúcnosti opäť vypestovať také dlhé nechty. Strávila tým tri desaťročia, kým jej narástli, ale vo svojich 70. rokoch sa už necíti na ďalšie tri desaťročia. Na druhej strane priznáva, že je to jednoduchšie fungovať s kratšími nechtami.

„Vždy som robila všetko s nimi, ale teraz je to oveľa ľahšie. Hmotnosť je tak odlišná. V skutočnosti sa zdá, akoby moje ruky lietali, „povedala.

Žena prišla o najdlhšie nechty sveta!

So svojimi nechtami dokázala fungovať ako každý iný!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 26. augusta 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: