Ten sa má! Zuckerberg si kúpil časť Havaja!

Zdieľať
Mark Zuckerberg
Facebook CEO Mark Zuckerberg delivers a speech during a workshop for application developers in Jakarta, Indonesia, Monday, Oct. 13, 2014. On his first visit to Facebook-crazy Indonesia, Zuckerberg met the president-elect, spread the word about his company's global Internet-access initiative and posted a photo of himself at an ancient Buddhist temple. (AP Photo/Achmad Ibrahim)

Zakladateľ Facebooku Mark Zuckerberg sa zrejme rozhodol, že bude tráviť viac voľných chvíľ na Havaji, a tak si kúpil časť jedného z ostrovov.

Ako uviedla stránka telegraph.co.uk, Zuckerberg za časť ostrova Kauai zaplatiť viac ako 100 miliónov dolárov!

KAUAI DROWNINGS-HAWAII
This Aug. 4, 2012 photo shows Queen's Bath on the island of Kauai is pictured in Princeville, Hawaii. Kauai Visitors Bureau Executive Director Sue Kanoho cautions that on any given day, the weather can changes and lead to deaths here by drowning. (AP Photo/Anita Hofschneider)

Jeden z najbohatších Američanov si kúpil takmer 300 hektárov na severnom pobreží tohto najväčšieho havajského ostrova. Na jeho pozemku sa nachádza piesočná pláž, plantáž cukrovej trstiny a niekoľko budov.

Zakladateľ Facebooku je tiež majiteľom 7-miliónovej rezidencie v kalifornskej Palo Alto a postupne si k nej kúpil zopár domov v okolí.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom