Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento chlapík pil denne 10 plechoviek koly! Pozri, ako ho to zmenilo!

cola experiment
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

George Prior z L.A. sa rozhodol pre zaujímavý experiment! Chcel zistiť, čo sa stane s jeho telom po tom, čo bude celý mesiac piť denne desať plechoviek obľúbenej Coca-Coly.

50-ročný Američan chcel týmto experimentom ľuďom dokázať, aké obrovské množstvo cukru prijímajú, ak denne pijú sladký hnedý nápoj. Podarilo sa mu však oveľa viac! Ukázal aj to, že na kole môže byť človek závislý…

cola experiment 1

George, ktorý uviedol, že by sa už na takéto niečo nikdy nedal, pribral za mesiac takmer 13 kíl! Otec dvoch detí, ktorý žije zdravým spôsobom života, zdravo sa stravuje a pravidelne cvičí, je jasným dôkazom toho, že Coca-Cola pre naše telo vôbec nie je zdravá.

Okrem toho, že poriadne pribral, stúpol mu aj krvný tlak zo 129 na 77 na 145 na 96. Zaujímavosťou je, že George svoj bežný jedálny lístok vôbec nezmenil, dokonca jedol menej, pretože veľké množstvo Coca-Coly mu rýchla zaplnilo žalúdok.

Po skončení experimentu schudol Geroge za štyri dni dve kilá. „Deti by kolu nemali piť. Ale nemali by byť ani sladké džúsy, no je ťažké presvedčiť rodičov o tom, že džúsy sú plné cukru. Deti ho nielenže nepotrebujú, ešte im aj škodí,“ povedal George.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 4. decembra 2014Zdroj 10cokesaday.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., 10cokesaday.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: