Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Drsný experiment ukazuje, že zneužiť dievča je vďaka sociálnym sieťam strašidelne ľahké

Horizon33_2017 6 29_9 53 26.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Žijeme v dobe, v ktorej je také jednoduché zneužiť dôveru človeka, až je to strašidelné. Youtuber Coby Persn sa rozhodol dokázať tínedžerkám a ich rodičom, ako môže na prvý pohľad nevinné chatovanie s neznámym dopadnúť…

Každú chvíľu sa na nás z médií valia správy o tom, aké môžu byť hlavne pre deti a tínedžerov sociálne siete nebezpečné. Hoci sa ti to môže zdať ako otrepané klišé, pravda je taká, že nejedno dievča bolo vďaka svojej dôverčivosti zneužité či unesené.

Horizon33_2017 6 29_9 45 46.jpg
Foto: www.imgur.com

Ak si povieš, že tebe sa to stať nemôže, si na omyle. Stavíme sa, že si si už aspoň raz písal s človekom, ktorého si osobne nepoznal.

Coby Persin sa rozhodol, že na tento problém poukáže a zorganizoval tento sociálny experiment. V ňom sa dievčatá a ich rodičia na vlastnej koži mohli presvedčiť o tom, aké jednoduché nalákať dievča na stretko s neznámym.

https://www.youtube.com/watch?v=6jMhMVEjEQg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Až sa nám nechce veriť, že môžu byť dievčatá takéto naivné! Coby si vytipoval niekoľko 12 a 13-ročných dievčat, pár dní si s nimi písal a potom ich zavolal von. Väčšina z nich so stretkom súhlasila, a tak sa Coby dohodol s ich otcami, aby na stretko prišli s ním.

Otcovia boli počínaním svojich dcér poriadne šokovaní a nejednému pri konfrontácii praskli nervy…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 29. júna 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: