Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento policajt pobláznil jednou fotkou celý internet!

Horizon33_2015-6-8_13-50-40
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Je nepísaným pravidlom, že muži v uniformách ženy jednoducho priťahujú. Nemusia byť ani krásavci, nemusia mať ani vyšportované telo, stačí iba tá uniforma  :-D Baby vedia, o čom je reč. A chalani, vy by ste si mali jednu zaobstarať – či už policajnú, vojenskú, hasičskú. V podstate to je jedno. Choďte do najbližšej požičovne kostýmov a uvidíte, čo to s vašou priateľkou spraví! Presne ako táto fotka policajta, ktorá pobláznila svet! 

Cesta k sláve býva niekedy viac ako nepochopiteľná. To je aj prípad tohto nabúchaného policajta. Nemá žiadne hviezdne meno, žiadne kontakty, no to, čo sa mu podarilo uverejnením jednej zo svojich „služobných“ fotiek, je viac ako úspech. Stačila jedna fotka mladého zástupcu šerifa v New Yorku, Miguela Pimentelova a ženy sú pobláznené. Na sociálnej sieti zverejnil fotku z „práce,“ ako sa opiera o policajné auto a v ruke drží energetický nápoj.

Tak táto fotografia ho preslávila…tá prvá, na ktorej sa opiera o auto :-P

Pamätáš si na fotku väzňa, ktorá taktiež rozpútala u žien doslova davovú psychózu? No tak toto je niečo podobné. Iba s tým rozdielom, že Miguel by mal predstavovať „ochranu zákona.“

Svalnatým policajtom šťastie praje…  :-D škoda, že to neplatí aj u nás…

https://www.youtube.com/watch?v=quHfMlV9Nl0

Veľmi rád sa predvádza…

On to veľmi dobre vie… :-D

http://giphy.com/search/sexy
giphy.comFoto: giphy.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 8. júna 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: