Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

10 pracovných uniforiem, ktoré ženy nosili na začiatku 20. storočia

Ed8bebfed4a17c6ae2b90cb8b6570abb.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Postupom času sa úlohy žien v spoločnosti drasticky zmenili a vyvinuli. Už nie sú v ich prípade toľké obmedzenia, ako tomu bolo kedysi.

Dnes už neexistuje žiadny limit, čo sa vzdelania týka alebo kariéry žien. Veci sa začali vyvíjať začiatkom 20. storočia. Ženám sa začalo otvárať viac pracovných miest. To sa zrýchlilo ešte za prvej svetovej vojny a druhej svetovej vojny, kedy ženy vstúpili do sveta práce.

Každá profesia mala ale stanovenú svoju uniformu, ktorá bola jedinečná pre túto prácu. Od tradičnej čiernej a bielej kombinácie, až po špeciálne šaty vyrobené na baseball. V dnešnom svete ženy aktívne obsadzujú všetky nižšie uvedené profesie, ale štýly oblečenia sa rozhodne transformovali v priebehu desaťročí. Presvedčte sa sami. Pozrite si niekoľko uniforiem, aké ženy nosili na začiatku 20. storočia.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 10. decembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: