Policajt zastavil auto s piatimi staršími ženami. Jeho vtipný zážitok vás dostane do kolien

Zdieľať
Two women in car

Policajt v službe zažil naozaj vtipnú a nevídanú situáciu. Zastavil auto, v ktorom sa viezlo 5 starších žien a to, čo mu vodička povedala, ho naozaj dobre pobavilo.  

Policajti si v službe zažijú naozaj rôzne situácie. Ako dobre vieme, rýchli šoféri na cestách sú nebezpeční. Rovnako však ohrozujú premávku aj tí pomalí. Preto treba vždy dodržiavať stanovenú povolenú rýchlosť na danej ceste. Jeden policajt zastavil auto, ktoré išlo po diaľnici veľmi pomaly, a tak ohrozovalo ostatných vodičov.

Happy senior woman in sunglasses and hat driving automobile

Na jeho prekvapenie, v aute sa nachádzalo päť starších žien. Žena, ktorá riadila vozidlo sa ho zmätene spýtala: „Pán policajt, nerozumiem, veď som neprekročila rýchlosť. V čom je problém?“ Policajt sa na ňu pozrel a povedal: „Pani, neprekročili ste rýchlosť, práve naopak. Išli ste tak pomaly, že ste ohrozovali cestnú premávku.“

Žena nechápala a pokračovala: „Určite som dodržala rýchlosť, presne 35 kilometrov za hodinu, ako bolo na značke napísané.“ Policajt sa musel udržať, aby sa nezačal smiať, a tak pokojne začal žene vysvetľovať: „Pani, 35 bolo označenie cesty a nie obmedzenie rýchlosti.“ Trochu rozpačitá žena sa pousmiala a poďakovala policajtovi, že ju upozornil na jej chybu.

Driver standing with car key

Predtým, ako však policajt povolil posádke odísť, musel sa ešte spýtať: „Prepáčte, ale musím sa niečo spýtať. Sú všetci vo vozidle v poriadku? Tie dámy totiž vyzerajú trochu vystrašene a celý čas sa ani nepohli.“ Žena s úsmevom na tvári odpovedá: „Pán policajt, za minútku budú v poriadku. Práve sme totiž zišli z cesty 119.“

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom