Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento prank prekročil všetky hranice! Toto urobil s vlastným dieťaťom!

Horizon33_2015 10 14_10 34 27.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Roman Atwood je na YouTube známy svojimi drsnými prankami, ktorých obeťou sa párkrát stala aj jeho manželka. Svojho syna už v jednom pranku „zabil“ a teraz si to s ním zopakoval. No my byť na mieste jeho ženy, tak by sme ho asi dobili…

Šialené video sa stalo okamžite virálnym! Aj keď podľa nás by sa z takýchto vecí sranda robiť nemala, Roman Atwood si to zrejme nemyslí. Nerobí mu problém kruto si vystreliť so svojej partnerky Brittaney a nafingovať smrť ich syna!

Horizon33_2015 10 14_10 35 16.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Rodina sa vybrala na skúšobnú jazdu na štvorkolke a kým išla jeho žena po peniaze, vymenil syna za figurínu vyzerajúcu ako on. Keď sa Brittaney vrátila, vyzeralo to tak, že za volantom štvorkolky sedí malý Kane a štartuje ju.

Štvorkolka sa však zrazu vymkla spod kontroly, rozbehla sa k rampe a napokon vybuchla. Samozrejme, že mama malého Kanea bola úplne otrasená. No keď zistila, že si z nej Roman vystrelil, poriadne sa naštvala. Jej rekacia bola celkom mierna, my by sme ho asi dobili :-D

Nie to už príliš? :-O

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 14. októbra 2015Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: