Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tieto tipy a triky od Natalie ti zjednodušia život!

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Natalie sa podelila o svoje „life hacky“, ktoré venuje najmä dievčatám a lenivým ľudom. Medzi lenivcov radí aj samú seba a nehanbí sa za to. Takže tí, ktorí majú záujem hlavne o to, aby vyzerali dobre v čo najkratšom čase, určite využijú tieto tipy a triky.

 1. Ako sa zbaviť vačkov pod očami – stačí si len kockou ľadu párkrát prejsť po pokožke pod očami a vačky budú ihneď menej viditeľné. K tomu ťa naviac dotyk studeného ľadu prebudí alebo osvieži.
 2. Ako necítiť bolesť počas trhania obočia – opäť stačí len kocka ľadu, ktorú si treba pošúchať v oblasti obočia. Takto ho znecitlivíš a jeho trhanie už nebude bolieť.
 3. Najrýchlejší a najjednoduchší vrkoč – netreba k tomu žiadne zapletanie ani nič komplikované. Stačí si len vlasy rozdeliť na dve časti a tesne ich zatočiť. Potom koniec vlasov už len zaistiť gumičkou a je to! Vrkoč síce trochu potom povolí, ale ak bol zatočený správne, tak si svoj tvar uchová.

  Vrkoc 2.jpg
  www.youtube.com
 4. Perfektné dymové líčenie – tu je kľúčom nakresliť si očným tieňom alebo ceruzkou do rohu viečka tvar mriežky alebo hashtagu, ako sa mu dnes skôr hovorí. Keď následne štetcom očný tieň krúživými pohybmi rozotrieš, bude vyzerať hladko, „dymovo“ a skvelo.

  Hash2.jpg
  www.youtube.com
 5. Ako správne naniesť lak s trblietkami – každý, kto si skúšal naniesť lak s trblietkami vie, že to nie je také jednoduché. Trblietky ostanú všade, len nie nechtov. Je potrebné množstvo vrstiev laku, kým trblietky vyniknú. Tento proces zaberá kopec času…ale čo tak si pokryť trblietkami celý necht v jednej vrstve? Stačí lak viackrát naniesť na špongiu a priložiť si ju na necht. Na ten sa všetky trblietky prenesú a manikúra je hotová.
 6. Ako jesť z taniera a pritom ho nezašpiniť – tanier jednoducho stačí prekryť napríklad potravinou fóliou a naložiť si na neho jedlo. Po dojedení stačí fóliu zahodiť a čistý tanier odložiť. Takto bez námahy sa dá vytvoriť jednorázový tanier.
 7. Najrýchlejšie a najjednoduchšie kučery – vlasy je treba zviazať do vysoké chvostu a ten rozdeliť na štyri časti. Ďalej už len stačí tieto časti natočiť na kulmu a hotovo! Po rozpustení copu budeš mať krásne kučery.

  www.youtube.com

Natalie vo videu presne ukázala, ako robí všetky tieto hacky. Takže ak ti niečo nie je jasné, vieš na koho sa obrátiť. Vo videu ešte k tomu nájdeš aj ďalšie užitočné rady a triky, tak neváhaj!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 26. januára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: